Samsung оголосив переможців українського конкурсу розробників додатків для платформи bada.

Творці шести кращих програм отримають грошові призи на загальну суму $ 10 тис.
17 листопада 2011 року — Компанія «Samsung Electronics Україна» оголосила про завершення конкурсу Samsung bada Developers Challenge Ukraine серед розробників мобільного ПЗ, який пройшов в Україні вже другий рік поспіль. У змаганні, що стартував 28 липня цього року, взяли участь 30 розробників з Україною. Експертне журі Samsung Electronics обрало шість кращих програм. Переможці розділять між собою призовий фонд в $ 10 тис., а також отримають маркетингову підтримку в просуванні свого ПЗ в онлайн-магазині Samsung Apps.
Володарем головного призу — $ 3000 — став розробник Андрій Оніщук, що представив просте і зручне застосування MxReader для перегляду файлів у форматі Djvu.
Друге і третє місця і призові по $ 2000 кожному принесли своїм творцям наступні програми:
• 2-е місце: Basic for bada — програма, що дозволяє створювати невеликі додатки прямо на телефоні (розробник Віталій Клименко).
• 3-е місце: NardsX — набір ігор в нарди, що підтримує гру як проти іншого користувача, так і проти AI (розробник Володимир Федоров).
Ще три розробника отримали по $ 1000 призових за такі програми:
• 4-е місце: «Поліглот» — програма для вивчення іноземних мов і розширення словникового запасу (розробник Vivere Bene 2).
• 5-е місце: MySizes — додаток, що дозволяє зберігати розміри одягу і взуття в різних системах для кількох людей (розробник Андрій Коцюба).
• 6-е місце: Classic Lines 2 — новий варіант класичної гри в «Лінії» (розробник Володимир Михайлевський).
До участі в конкурсі приймалися програми для платформи bada українською та російською мовами, які підходять для однієї з шести категоріях: «Здоров’я / стиль життя», «Ігри», «Музика / відео», «Продуктивність», «Соціальні мережі» та «Навігація ». Щоб перемогти, програма повинна була бути цікавою для користувачів, розкривати для них нові можливості мобільного телефону, а також мати якісне технічне виконання пише http://osbada.com/. Для оцінки конкурсного ПО застосовувалися п’ять основних критеріїв: унікальність, комерційний потенціал, функціональність, зручність використання і дизайн.