Навіщо потрібні опитування або інформаційні відсмоктувачі? Seo круг 4.

Дивлюся я зараз скрізь хтось щось питає, щось винюхує. Майже кожні півгодини — нові теми і нове опитування, анкетування. Те про реформу, то про президента, то про мило — сушить воно вам руки, чи ні як політика наші кармани. Багато цікавляться, скільки вам грошей треба, та багато всіх не перелічити і в мішку не забрати, не невже ви мені їх дасте. Он все вишукують нові ідеї для бізнесу, дзвонять у двері, дзвонять на телефон, запитують на вулиці. І головне у народу все запитують-які Ваші пропозиції?
Що ж таке опитування — кажуть це соціологічний загальний метод дослідження громадської думки і метою відповідно, якого є видобуток інформації про що-небудь в усній чи письмовій формі — анкетування на якому можна й заробити.
Тоді якщо замислитися, для чого ж потрібні, ці опитування? По початку, проведення соціологічних опитувань робилося лише в наукових цілях, в рамках наукових досліджень і праць. Такі опитування проводяться і зараз, але на даний час велика кількість опитувань виконується на замовлення кимось і для чогось. Замовниками таких опитувань чи анкетування найчастіше можуть бути державні органи, громадські організації, комерційні компанії, політичні партії, яким потрібно громадську думку з тієї чи іншої теми або продукту. Після чого результати досліджень можуть бути використані для прийняття певних рішень. Ну, а я якщо чесно ніколи правду не кажу, особливо якщо це стосується політики.
Приглашаем посетить seo конференцию Seo круг, которая пройдет 9-10 февраля 2012 года.