Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Натуральна косметика Оріфлейм

Оріфлейм — натуральна шведська косметика. Вона складається тільки з натуральних компонентів. Компанія представляє великий асортимент і з нього можна підібрати відповідне кожному, дітям, підліткам і жінкам.
Продукція Оріфлейм не викликає алергії, оскільки в неї входять тільки натуральні складові. Пише про це філія Орифлейм в Челябинске
Напевно один з найголовніших компонентів косметики є вода. І тому вона проходить 2 стадії очищення: перша очищення від солей, друга очищення за допомогою ультрафіолетових променів. У самому приміщенні створення косметики, повітря так само стерильний, як і вода. Оріфлейм не використовує жодного токсичного компонента! У косметику входить колаген рослинного походження, створений їх дріжджових клітин.
Мікробіологічної лабораторії відведена особлива роль, адже саме вона стежить за контролем стану води (найціннішого компонента компанії), повітря (його стерильності), відходів і нарешті, самої готової продукції.
Так само крім повітря і приміщень перевіряється і сам персонал. Якщо співробітник відвідує якусь лабораторію, то він проходить тестування за чистотою рук.
Оріфлейм використовує інгредієнти тільки природних джерел. Вони їх (інгредієнти) отримують безпечним шляхом. Мета фірми — екологічна безпека та створення косметики, без нанесення шкоди навколишньому середовищу.
Оріфлейм ніколи не застосовує компоненти тваринного походження, навіть мертвого. Або якщо це принесе шкоду тварині. Але є інгредієнти, які не приносять шкоди тваринам, це такі як бджолиний віск, молочні продукти, мед і ланолін.
Компанія завжди стежить за відгуками клієнтів і намагається виконувати їхні побажання. Так само компанія стежить за науковими новинами і дослідженнями, щоб удосконалювати свою продукцію.
Всі аксесуари створені фірмою протестовані на контакт зі шкірою. Всі аксесуари сертифіковані і до їх складу не входить нікель. Тільки невелика кількість нікелю входить в туш для вій, підводку для очей, олівець для очей, в деякі тіні і тональну основу.
Якщо Ви користуєтеся або думаєте, чи скористатися продукцією Оріфлейм, то не сумнівайтеся! Косметика Оріфлейм складається тільки з натуральних компонентів, відповідають рекомендаціям і міжнародним стандартам! Всі компоненти відповідають Міжнародній Косметичної директиві.