Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Кажуть люди не міняються, а як же сила кохання …

Кажуть люди не міняються, але я можу з цим посперечатися. Вони не змінюються коли в їхньому житті постійно одне і теж, немає якогось третього фактора який би їх змушував це зробити. Я знаю історію коли навіть у літньому віці люди змінювалися і то дуже помітно.
Історія сталася років п’ять тому. У нашому великому селі на ім’я Життя, був такий випадок. Жив був дідусь і жила з ним бабуся і їм було вже за сімдесят, але в один час бабуся померла і дідусь дуже засумував, самотність почало тиснути на нього з усією силою і не в кому він не бачив своєї втіхи. Став злим, чужі діти його боялися, з своїми він сварився, коротше став злюка. А в діда був кінь і віз, він іноді хто його попросить — комусь щось то привозив — якийсь вантаж. І ось одного разу дід з цим вантажем виїхав до сусіднього села і там зустрів таку ж самотню бабусю. Спочатку дивилися довго на себе, губилися, але люди помітили, що дід все частіше почав виїжджати у це село, ну і дід почав змінюватися, він частіше почав посміхатися, став товариським і добрішім. Бабуся зі свій боку теж змінилася, а виявляється вони закохалися і змінилися, як вперше. Спочатку звичайно минуле тримало як страшні історії, не можна ось так за раз викинути минуле, але з часом з’являються загальні цінності, спогади, симпатії і починається нове життя — і ось знову букет у когось в руках.
Дід розділив майно між дітьми, забрав свою частку і поїхав жити до бабусі, тому що бабуся жила сама і живуть вони, до цього дня.
Люди змінюються, любов їх змінює, бо летіти з одним крилом завжди боляче. Бабуся теж змінилася — їй просто захотілося жити для тієї людини, що не дивлячись на її вік і минуле, її полюбив він став для неї промінчиком який скрасив її самотність поселив знову емоції і різноманітність в житті, просто у неї з’явилася особлива людина якій захотілося сказати «Доброго ранку». Весна знову повернулася в їхній будинок.
Просто зробити перший крок завжди важко до нового маючи багаж певних знань і ми починаємо іти в замішання, порівнюючи минуле, реальність і можливе майбутнє. Але майбутнє ми не знаємо, з ранку ми можемо розходиться — говорити до побачення, а ввечері подивившись в очі один одному нам буде соромно за поганий ранок. Змінюватись треба в кращу сторону і це може зробити кожен, але чомусь то основним стимулом у цьому завжди є любов.