Гарні статуси вконтакті.

Ми знову разом! Ти знову поряд! Тепер для щастя, мені більше нічого не треба. Ловити твій погляд і відчувати дотик, ти знову зі мною!
Як красиво в цей вечір падав сніг. Як шкода що цього вечора тебе зі мною нема. Ходять в цей вечір люди туди сюди. І шукають серед них тебе мої очі.
Не скажу, що погано одному, але погано без неї.
Друг як Adidas є у всіх, але не у всіх справжній.
Закохуючись, не слід фантазувати …
Людина починає жити лише тоді, коли її вдається перевершити самого себе. (Альберт Ейнштейн).
Будь-яке блюдо без смаку якщо немає солі, яка йому надає особливий смак, так і життя без емоцій робиться сірим і одноманітним!
Ми іноді ховаємо наші справжні почуття під якими то не незрозумілими вчинками, після яких соромно навіть собі в очі подивитися, за свої слова і дії … А хотів, щоб було все по іншому, а вийшло як завжди …
Істини не завжди пізнаються в хороших вчинках, іноді … щоб усвідомити, щось то треба, щоб і сталося погане.
Людина завжди буває не задоволеною, але проблема не в друзях, батьках, роботі, суспільстві, улюбленій людині, а в основному проблема в її розумінні світу!
Зруйнувати завжди легше, ніж побудувати … Образити-простіше, ніж пробачити … І брехати завжди зручніше, ніж повірити … А відштовхнути набагато простіше, ніж любити …
Надія приречена на самотність, оскільки вмирає останньою.
Я б багато віддав, щоб виправити помилки недавні, шкода — що всі проти мене, і моя персона занесена в чорний список її життя.
Навчися цінувати те, що життя-доля тобі дала і вона дасть тобі більше!
Є така фраза: дурень ображається — розумний робить висновки «Зробивши висновки, легко переступити через цей випадок — і рухатися далі …
Сильні ставлять собі мрію — метою, а слабкі роблять з мети — мрію.
Все приходить вчасно, якщо люди вміють чекати …
З того, що життя диктує своє, зовсім не означає, що з ним не можна домовитися.