GALAXY Nexus — перший у світі смартфон під управлінням новітньої ОС Android 4.0

Компанії Samsung Electronics і Google представили GALAXY Nexus — перший у світі смартфон під управлінням новітньої ОС Android 4.0 (Ice Cream Sandwich). Новинка оснащена 4,65-дюймовим дисплеєм HD Super AMOLED з роздільною здатністю 720p, а також двоядерним процесором 1,2 ГГц.
«Samsung і Google плідно попрацювали над тим, щоб користувачі смартфонів могли відкрити для себе безліч нових можливостей. І тепер ми раді представити GALAXY Nexus — кращий смартфон під управлінням Android. Ми продовжимо розширювати модельний ряд пристроїв на базі Android, покликаних задовольняти потреби різних категорій споживачів », — коментує Дж. К. Шин, президент підрозділу Mobile Communications компанії Samsung Electronics.
«Випуск операційної системи Ice Cream Sandwich — єдиного рішення, орієнтованого на смартфони, планшети і безліч інших пристроїв — демонструє, що інноваційний розвиток платформи Android триває. Такі функції, як Android Beam і Face Unlock, — найкраще тому підтвердження. А смартфон GALAXY Nexus відмінно розкриває всі можливості Ice Cream Sandwich », — зазначив Енді Рубін, старший віце-президент мобільного підрозділу компанії Google.
Перший смартфон під управлінням ОС Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Версія Ice Cream Sandwich виводить операційну систему Android на новий рівень. Серед особливостей цієї версії — перероблений призначений для користувача інтерфейс, покращувані багатозадачність і система повідомлень, функція хот-спота Wi-Fi, підтримка технології NFC і повноцінного веб-серфінгу. GALAXY Nexus першим серед Android-смартфонів оснащений програмними навігаційними клавішами. Новий екран блокування, головний екран, додаток для дзвінків і всі інші компоненти стали простіше, привабливіше і зручніше.
Крім того, ОС Android 4.0 забезпечена новим додатком People, яке дозволяє легко перегорнути список рідних, друзів і колег, подивитися їх фото у високій якості, а також перевірити зміни статусу в Google + та інших соціальних мережах. Смартфон GALAXY Nexus має вдосконалену камеру з режимом «Панорама», можливістю запису відео з роздільною здатністю 1080p, з миттєвим спрацьовуванням затвора, а також такими ефектами, як «Шарж» і «Заміна фону».
Смартфон здатний підключатися до «хмарних» служб і синхронізувати пошту, контакти та інші дані з іншими пристроями. Користувачам доступні більше 300 тис. додатків в магазині Android Market. У деяких країнах за допомогою GALAXY Nexus можна купувати книги в Інтернеті, підписуватися на потокові трансляції фільмів і дивитися їх на екрані телефону. Споживачі із США можуть також завантажувати музику в хмарний сервіс Music Beta by Google і слухати її де завгодно, навіть перебуваючи оффлайн.
Крім цього, у версії Ice Cream Sandwich з’явилася функція Face Unlock, завдяки якій за допомогою технології розпізнавання осіб можна розблокувати телефон. А функція Android Beam на основі технології NFC дозволяє швидко обмінюватися веб-сторінками, додатками і відеороликами на YouTube, просто піднісши один телефон до іншого. До того ж можна ще використовувати забавні ефекти при зйомці відеороликів і в відчути Google Talk.
Можливості Google
GALAXY Nexus підтримує програми та сервіси Google, а також автоматичне оновлення програмного забезпечення і додатків.
У число підтримуваних сервісів Google Mobile входять Android Market, Gmail Google Maps 5.0 з 3D-картами і підказкою поворотів, Google Earth, Movie Studio, YouTube, Google Calendar. Крім того, в смартфоні встановлено перероблений додаток для доступу до соціальної мережі Google +.
Краще в своєму класі апаратне забезпечення для самого передового ПЗ
GALAXY Nexus — перший смартфон, забезпечений 4,65-дюймовим дисплеєм з найвищою на ринку роздільною здатністю 720p (1280 x 720). Такий дисплей гарантує, що мультимедіа та веб-сторінки будуть відображається з найвищою чіткістю.
Так само, як і його попередник від Samsung і Google, новий смартфон має корпус із закругленими краями, завдяки чому він ідеально лежить в руці. Покриття Hyper-skin на кришці акумуляторного відсіку покращує тактильні відчуття і запобігає вислизання телефону з руки. Незважаючи на великий дисплей, GALAXY Nexus — дуже компактний пристрій товщиною всього 8,94 мм. Причому ширина рамки дисплея в самій тонкій частині становить всього 4,29 м.
GALAXY Nexus оснащений потужним двоядерним процесором 1,2 ГГц, висока продуктивність якого відкриває нові можливості для одночасного запуску декількох додатків, ігор, а також перегляду потокового відео на великому і чіткому дисплеї. Підтримка мереж LTE або HSPA + в поєднанні з двоядерним процесором гарантує швидкісний веб-серфінг, де б не перебував власник смартфона.
Продажі GALAXY Nexus почнуться в листопаді в США, Європі та Азії, а потім — і в інших регіонах.