Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Присвячується для ідеальної стерви.

Нещодавно я читав одну книжку про стерві і я зрозумів одне, то що я повністю погоджуюся в тому, що пише авторка Шеррі Аргов і це мені подобатися, може я людина не стандартного мислення, але я про це хочу сказати, і процитувати пару абзаців з цієї книги.
«Я хотіла, щоб ви усвідомили собі один основний момент: успіх в любові залежить не від зовнішності, він цілком і повністю залежить від характеру. Засоби масової інформації намагаються переконати нас в зворотному ».
Ось ця дівчина мені і потрібна — ідеальна стерва.
«Жінки, яких я описую, добрі, але сильні. У них є сила, нехай навіть і не-велика. Вони не віддають своє життя в чужі руки, вони не полюють за чоловіком. Вони не дозволяють чоловікові думати, що він володіє ними на всі сто відсотків. І вони завжди готові постояти за себе, коли чоловік переходить грань дозволеного.
Кожна така жінка знає, чого хоче, але не йде на компроміси, щоб це по-лучити. І при всьому тому вона залишається жіночною, як «сталева магнолія» — квітка зовні, сталь всередині. Вона використовує жіночність у власних інтересах. Вона не обманює чоловіків і веде чесну гру. У неї є одна риса, якого не вистачає «хорошим дівчатам»: тверезий розум. Вона не віддається романтичним фантазіям. Тверезий розум дозволяє їй використовувати свою силу, якщо це стає необхідним.
Крім цього, вона має здатність протистояти тиску і неважливо чи то бізнес леді чи проста гувернантка. Якщо «хороша дівчина» віддає, віддає і віддає, поки запаси її сил остаточно не вичерпаються, жінка, що володіє тверезим розумом, добре знає, коли потрібно потягнути ковдру на себе. «- Вона ж стерво в хорошому сенсі цього слова.
Ось я і таку втратив, але ж це був прототип моїх мрій і ось мене доля й звела з моєю мрією, а говорять мрії не збуваються, а якщо збуваються то може і не до кінця, але …, а помилка розставання лише в одному, я грав з нею в доброго і хорошого, а треба було бути самим собою і більше їй довіряти, погано, що на шляху чоловіків такі дівчата трапляються дуже рідко і ми їх сприймаємо за простих хороших дівчат які хочуть уваги.
Так, час минув коли були сказані непотрібні слова і які осадом злості осіли на серці, і тепер ми сховалися за відстань. Але може, це й на краще райдужна оболонка розійшлася, залишилася тільки реальність до якої треба прагнути. Романтика — це явище тимчасове яке може повторюватися, а в повсякденному житті завжди є місце для сварок і розчарувань, але сила полягає в тому, щоб все це витримати і стати краще. В житті не треба звинувачувати когось у чомусь на всі 100% так само як і себе — у світі людей є завжди місце для помилки і розуміння їх нас робить мудрішим.
Моя Стерва в метушні наших побачень давала мені багато чого зрозуміти, а я все крутив плани в голові пов’язані з грошима, роботою, дрібними проблемами не висипався, якась нервовість і злість з’являлася, і все лише тому, що хотів чогось домогтися в дуже короткі терміни, і просто не прислухався до її слів, а треба було … Зрештою все вийшло як у тій історії про кашу. Коли кілька людей наспір, хто перший з’їсть свою порцію свіжого і гарячого блюда. Виявилося першим виграв той хто не відразу почав тріскати кашу ніж побільше і обпікся, а той хто по краях де вже та під стигла.
Можу сказати одне я не роблю її богинею, вона така людина як і той, що пише зараз — вона реальна, і мені так подобалося торкатися своєю щокою об її, але не склалося … Тільки завдяки їй я прокинувся, почав відчувати життя і чогось прагнути да і сам почав змінюватися. Почав розвивати бізнес, навчився такого, що в мене раніше не виходило, а все завдяки їй — ідеальній стерві …