Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Ноябрь 2011

Мені просто все по-барабану!

Розмовляють дві блондинки по телефону:
— Блін, Катька, ти сьогодні забула мене розбудити, я через тебе проспала!
— Як це забула?! Я тобі сьогодні о 8:30 повідомлення вконтакті залишила!
Заходить в офіс новий росіянин з величезною цепурой на шиї. Підгрібає до охоронця і звисока питає:
— Де господар?!
Охоронець без емоцій кидає:
— Що, господаря втратив? Погавкай …

Нью-Йорк – город контрастов

Нью-Йорк называют городом мечты и больших возможностей. Он известен как наиболее населенный город США, город культуры, моды, развлечений, бизнеса и финансов. Этот мегаполис был основан в 17 веке как торговый порт и за сравнительно небольшой период времени расстроился до таких колоссальных размеров.

Як правильно вибирати парфуми?

Нанесення аромату — завершальний штрих образу. Завдяки чуттєвим запахам ми відчуваємо себе впевненіше і виглядаємо привабливіше. На полицях парфумерних магазинів можна помітити як парфумерну класику, так і новинки. Парфумери створюють аромати на будь-який смак, легенкі і насичені, чуттєво жіночі і унісекс. Перед покупкою аромату, що полюбився не забудьте нанести його на тіло, щоб зрозуміти, як він проявляється

Інструкція з охорони праці при роботі з компресорними установками.

1. Загальні положення.
1.1. Цією інструкцією визначаються основні положення та вимоги охорони праці, які спрямовані на збереження життя та здоров`я працівників.
1.2. Інструкція розроблена на основі “Положення про розробку інструкцій по охороні праці”
ДНАОП 0.00-4.15-98,  “Типового положення про навчання  з питань охорони праці” ДНАОП 0.00-4.12-99, “Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском” ДНАОП 0.00 – 1.07 – 94, “Правил безпеки праці в ДПО МВС України”,   та інших документів регламентуючих питання охорони праці
1.3.Інструкція   визначає порядок виконання безпечних прийомів і методів праці при роботі з компресорними установками (далі — компресори)   що є в частині, і призначена для навчання, інструктажів і перевірки знань з питань охорони праці.
1.4.    По даній інструкції  працівники, що допущені до роботи з компресорами інструктуються
перед початком роботи (первинний інструктаж), а потім через кожні  3 місяці (повторний інструктаж) . Результат інструктажу заноситься в “Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці”.

Уход за кожей общее понятие.

Не всем известно, что необходимо менять программу ухода за кожей каждый сезон. Погодные условия, питание в определенное время года влияют не только на наше самочувствие. Состояние нашего кожного покрова изменяется вместе со сменой времен года. К примеру, при повышенной солнечной активности всегда необходимо защищать кожу от ультрафиолета. А в зимний период важным становится питание и восстановление. Для переходных времен года также существуют свои рекомендации, которые нужно соблюдать. Они необходимы для того, чтобы ваша кожа сияла свежестью и молодостью.

Присвячується для ідеальної стерви.

Нещодавно я читав одну книжку про стерві і я зрозумів одне, то що я повністю погоджуюся в тому, що пише авторка Шеррі Аргов і це мені подобатися, може я людина не стандартного мислення, але я про це хочу сказати, і процитувати пару абзаців з цієї книги.
«Я хотіла, щоб ви усвідомили собі один основний момент: успіх в любові залежить не від зовнішності, він цілком і повністю залежить від характеру. Засоби масової інформації намагаються переконати нас в зворотному ».

Великий діапазон можливостей китайської індустрії.

Кількості та динаміка експорту товарів з Китаю на територію нашої країни збільшуються, мало не щодня. Різні за вартістю і призначенням товари китайського виробництва, щорічно займають все більше число верхніх позицій у рейтингах ділової статистики.

Samsung оголосив переможців українського конкурсу розробників додатків для платформи bada.

Творці шести кращих програм отримають грошові призи на загальну суму $ 10 тис.
17 листопада 2011 року — Компанія «Samsung Electronics Україна» оголосила про завершення конкурсу Samsung bada Developers Challenge Ukraine серед розробників мобільного ПЗ, який пройшов в Україні вже другий рік поспіль. У змаганні, що стартував 28 липня цього року, взяли участь 30 розробників з Україною. Експертне журі Samsung Electronics обрало шість кращих програм. Переможці розділять між собою призовий фонд в $ 10 тис., а також отримають маркетингову підтримку в просуванні свого ПЗ в онлайн-магазині Samsung Apps.

Как защитить кожу зимой? Какой возраст лучше?

С наступлением зимы и холодов возникают проблемы с кожей. Искусственно согретый воздух квартиры или офиса приводит к обезвоживанию. На лице возникают покраснения, кожу стягивает, углубляются мимические морщины. Поэтому в зимний период постоянно надо позаботиться о питании вашей кожи. Косметические продукты для использования в зимний период должны иметь в своём составе несколько растительных масел. Желательно перед тем, как вы собрались накраситься, надо применить защитный крем для зимнего периода.

Что такое Вебмани?

Вебмани (WebMoney) — это популярная электронная небанковская платежная система в которой обращаются частные электронные деньги.
Сервис предполагает несколько видов расчетных единиц — титульных знаков, они хранятся в соответствующих электронных кошельках.
•    Расчетная валюта WMR соответствует рублю, хранится в R-кошельках.
•    Расчетная валюта WME соответствует евро, хранится в E-кошельках.
•    Расчетная валюта WMZ соответствует доллару, хранится в Z-кошельках.
•    Аналог 1 г золота WMG-единица хранится в кошельке G.