Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Ноябрь 2011

Мені просто все по-барабану!

Розмовляють дві блондинки по телефону:
— Блін, Катька, ти сьогодні забула мене розбудити, я через тебе проспала!
— Як це забула?! Я тобі сьогодні о 8:30 повідомлення вконтакті залишила!
Заходить в офіс новий росіянин з величезною цепурой на шиї. Підгрібає до охоронця і звисока питає:
— Де господар?!
Охоронець без емоцій кидає:
— Що, господаря втратив? Погавкай …

Нью-Йорк – город контрастов

Нью-Йорк называют городом мечты и больших возможностей. Он известен как наиболее населенный город США, город культуры, моды, развлечений, бизнеса и финансов. Этот мегаполис был основан в 17 веке как торговый порт и за сравнительно небольшой период времени расстроился до таких колоссальных размеров.

Як правильно вибирати парфуми?

Нанесення аромату — завершальний штрих образу. Завдяки чуттєвим запахам ми відчуваємо себе впевненіше і виглядаємо привабливіше. На полицях парфумерних магазинів можна помітити як парфумерну класику, так і новинки. Парфумери створюють аромати на будь-який смак, легенкі і насичені, чуттєво жіночі і унісекс. Перед покупкою аромату, що полюбився не забудьте нанести його на тіло, щоб зрозуміти, як він проявляється

Інструкція з охорони праці при роботі з компресорними установками.

1. Загальні положення.
1.1. Цією інструкцією визначаються основні положення та вимоги охорони праці, які спрямовані на збереження життя та здоров`я працівників.
1.2. Інструкція розроблена на основі “Положення про розробку інструкцій по охороні праці”
ДНАОП 0.00-4.15-98,  “Типового положення про навчання  з питань охорони праці” ДНАОП 0.00-4.12-99, “Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском” ДНАОП 0.00 – 1.07 – 94, “Правил безпеки праці в ДПО МВС України”,   та інших документів регламентуючих питання охорони праці
1.3.Інструкція   визначає порядок виконання безпечних прийомів і методів праці при роботі з компресорними установками (далі — компресори)   що є в частині, і призначена для навчання, інструктажів і перевірки знань з питань охорони праці.
1.4.    По даній інструкції  працівники, що допущені до роботи з компресорами інструктуються
перед початком роботи (первинний інструктаж), а потім через кожні  3 місяці (повторний інструктаж) . Результат інструктажу заноситься в “Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці”.

Уход за кожей общее понятие.

Не всем известно, что необходимо менять программу ухода за кожей каждый сезон. Погодные условия, питание в определенное время года влияют не только на наше самочувствие. Состояние нашего кожного покрова изменяется вместе со сменой времен года. К примеру, при повышенной солнечной активности всегда необходимо защищать кожу от ультрафиолета. А в зимний период важным становится питание и восстановление. Для переходных времен года также существуют свои рекомендации, которые нужно соблюдать. Они необходимы для того, чтобы ваша кожа сияла свежестью и молодостью.

Присвячується для ідеальної стерви.

Нещодавно я читав одну книжку про стерві і я зрозумів одне, то що я повністю погоджуюся в тому, що пише авторка Шеррі Аргов і це мені подобатися, може я людина не стандартного мислення, але я про це хочу сказати, і процитувати пару абзаців з цієї книги.
«Я хотіла, щоб ви усвідомили собі один основний момент: успіх в любові залежить не від зовнішності, він цілком і повністю залежить від характеру. Засоби масової інформації намагаються переконати нас в зворотному ».

Великий діапазон можливостей китайської індустрії.

Кількості та динаміка експорту товарів з Китаю на територію нашої країни збільшуються, мало не щодня. Різні за вартістю і призначенням товари китайського виробництва, щорічно займають все більше число верхніх позицій у рейтингах ділової статистики.

Samsung оголосив переможців українського конкурсу розробників додатків для платформи bada.

Творці шести кращих програм отримають грошові призи на загальну суму $ 10 тис.
17 листопада 2011 року — Компанія «Samsung Electronics Україна» оголосила про завершення конкурсу Samsung bada Developers Challenge Ukraine серед розробників мобільного ПЗ, який пройшов в Україні вже другий рік поспіль. У змаганні, що стартував 28 липня цього року, взяли участь 30 розробників з Україною. Експертне журі Samsung Electronics обрало шість кращих програм. Переможці розділять між собою призовий фонд в $ 10 тис., а також отримають маркетингову підтримку в просуванні свого ПЗ в онлайн-магазині Samsung Apps.

Как защитить кожу зимой? Какой возраст лучше?

С наступлением зимы и холодов возникают проблемы с кожей. Искусственно согретый воздух квартиры или офиса приводит к обезвоживанию. На лице возникают покраснения, кожу стягивает, углубляются мимические морщины. Поэтому в зимний период постоянно надо позаботиться о питании вашей кожи. Косметические продукты для использования в зимний период должны иметь в своём составе несколько растительных масел. Желательно перед тем, как вы собрались накраситься, надо применить защитный крем для зимнего периода.

Что такое Вебмани?

Вебмани (WebMoney) — это популярная электронная небанковская платежная система в которой обращаются частные электронные деньги.
Сервис предполагает несколько видов расчетных единиц — титульных знаков, они хранятся в соответствующих электронных кошельках.
•    Расчетная валюта WMR соответствует рублю, хранится в R-кошельках.
•    Расчетная валюта WME соответствует евро, хранится в E-кошельках.
•    Расчетная валюта WMZ соответствует доллару, хранится в Z-кошельках.
•    Аналог 1 г золота WMG-единица хранится в кошельке G.

Навіщо потрібні опитування або інформаційні відсмоктувачі? Seo круг 4.

Дивлюся я зараз скрізь хтось щось питає, щось винюхує. Майже кожні півгодини — нові теми і нове опитування, анкетування. Те про реформу, то про президента, то про мило — сушить воно вам руки, чи ні як політика наші кармани. Багато цікавляться, скільки вам грошей треба, та багато всіх не перелічити і в мішку не забрати, не невже ви мені їх дасте. Он все вишукують нові ідеї для бізнесу, дзвонять у двері, дзвонять на телефон, запитують на вулиці. І головне у народу все запитують-які Ваші пропозиції?

Приобретение товаров через интернет, или как оптимально обрести одежду для женщин.

Сейчас шопинг в интернете стремительными шагами развивается. Громадное количество пользователей интернета желают делать покупки надобных предметов в магазинах онлайн. На настоящее время в сети ведут свою деятельность достаточно большое множество разнообразных магазинов определенного направления.

Як Альбер Ельбаз прикрасив різдвяну ялинку.

Привітати Лондон з Різдвом знайшов свій новий спосіб Альбер Ельбаз він прикрасив ялинку лялькою у вигляді себе і манекенами в Lanvin яка стоїть серед знаменитого готелю  Claridge’s. Фігурка відомого дизайнера Альбера Ельбаза в  значних розмірах з ангельськими крилами тепер красується на самому верху новорічного дерева, поруч з новорічною блискучою зіркою,

Сколько воды вам требуется пить? Фильтры для воды.

Если взять в основу факт, что вы не испытываете на данный момент в организме жажды, но это состояние не доказывает достаточное количество употребляемой воды. Средне статистический человек за день пьет по несколько чашек горячего чая или кофе или других напитков, но суточная норма употребления воды это около двух литров или восемь стаканов жидкости, желательно пить чистую воду, а узнать о её свойствах можно тогда

Вконтакте 11 нововведень жовтня.

У минулому місяці Павло Дуров і його соціальна мережа відсвяткували п’ятиріччя. Тому сьогодні я б хотів розповісти про 11 нововведення жовтня вконтакте.
1. Служба підтримки
Відтепер будь-який користувач може оперативно отримати відповідь на будь-яке питання про ВКонтакте в розділі Допомога. Відповідають агенти підтримки — розумні й творчі люди, відібрані з тисяч претендентів.
2. Сервіс Відповіді
У Новинах з’явився сервіс Відповіді, в якому можна відстежувати, хто натиснув Мені подобається і Розповісти друзям біля Ваших записів і фотографій, а також читати коментарі до них.