Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Житло в кредит: хто допоможе вибрати «правильний» банк?

Більшість людей повинні тулитися в малагабаритних квартирках або найманому житлі, при цьому всі мріють про просторий, затишний будинок. Що ж їх тримає? Дуже просто — хороше житло коштує дорого! Однак завдяки іпотечному кредиту відпадає необхідність багаторічного накопичення грошей на придбання нового житла. Проте охочі придбати житло на позикові кошти стикаються з безліччю проблем і одна з них — вибір банку з оптимальними умовами кредитування. Як же не помилитися з вибором кредитної організації?

При видачі іпотечного кредиту більшість кредитних організацій вимагатиме від клієнта наявності власних коштів у розмірі 20 відсотків від вартості житла. Але інші банки, що йдуть на поступки клієнтам, наявності власного капіталу не вимагають. Звичайно ж, за користування кредитом доведеться платити — від 10 до 14 відсотків річних. Деякі банки запитують довідки, що підтверджують платоспроможність клієнта, а також інформацію про склад сім’ї, освіту та трудовий стаж.
For example — popular discount coupons in Canada and throughout the west, and now we have discounts on different products, using coupons for discounts you are saving these coupons are available at the site of www.newsavings.ca. You just should predyavit promo code to purchase and once it is vital to save.
Позики надаються на термін від декількох місяців до 30 років. У деяких банках можна отримати кредит строком на 3 роки. Інші кредитні установи пропонують кредити на фіксований термін, найчастіше на 10, 15 або 25 років. Але все таки більшість банків надають клієнтові право самостійно вибрати відповідну програму.
Якщо ви мрієте про купівлю квартири за допомогою іпотечного кредиту, вже на цьому етапі доцільно звернутися за консультацією у ріелтерську компанію. Професіонали допоможуть підібрати банк з оптимальними умовами кредитування, враховуючи накопичення, дохід і сімейний стан клієнта.
Житло, що купується в кредит, повино мати бездоганну юридичну історію і відповідати певним вимогам. До того ж вибрати квартиру необхідно за обмежений, встановлене банком, час. І вирішити всі численні юридичні тонкощі з кредитором і продавцем без допомоги фахівців практично неможливо. До того ж із споживачами, чиї інтереси представляє солідне агентство нерухомості, самим же банкам набагато легше працювати.
Таким чином, слід скористатися рекомендаціями професіоналів, щоб стати володарем квартири своєї мрії. Відшукати таких фахівців можна в агентстві нерухомості.