Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Жіночий тренінг, або не хочу більше шукати роботу.

Жіноча робота унікальна тим, що жінка більш ретельно ставиться до своєї справи.
Менеджмент спілкування з різними людьми більш притаманне для жінки, тут велику роль щодо продажу має значення зовнішність та вміння спілкуватися з різними видами характерів людей. Скажімо, що продаж кремів, парфумерії більш притаманне жінкам, тому що їхня психологія більше розкриває їх сутність, а більшу роль ще тут грає, то що вони дійсно зацікавлені самі в них і тут вже робота переходить в хобі. При з’єднанні хобі та улюбленої роботи виникає великий потенціал продажу та розвитку бізнесу, починаючи з малого і закінчуючи великим оборотом.
Тут головне переконувати  людей у ​​якості цього продукту самій не повірити в це, тому що покупцем потенційно можеш стати ти сама і тому для підняття кваліфікації потрібен жіночий тренінг, та забути вислів шукаю работу, головне доводити справу до кінця.  Бо при такому ставленні буде вже не заробіток, а підуть одні розтрати, ти вже на стільки будеш одержима своїми кремами і духами, що виникає думка про їх розробку. Тут в хід йдуть бабусині рецепти: настоянки на травах, креми на молочних продуктах, пилок на спирті і жовтку, збитий білок зі сметаною від зморшок. По ходу фантазії можна розвинути нову продукцію «Село Корпорейшн млеко на травейшін» і якщо вчасно не зупиниться, буде виведений рецепт омолодження який приведе дорослу людину у дитинство. Не по стану тіла і омолоджування, а з тієї причини, що тільки дитина може в це повірити і переконати собі подібних.
Але якщо Вам це вдасться тоді Ви можете почати свій бізнес прикупивши пару корів і заготовити кілька тюків трави взяти доярок на роботу і які розповсюдять продукцію.
Велику роль зіграють тут піарщики та ЗМІ «ВАШ ПРОДУКТ УЖЕ В ДОРОЗІ — ТИ ТІЛЬКИ, ТІЛЬКИ почекай». Залишається через місяць сумку взяти і лопатою загрібати, тут вже буде видно чи гроші або з під корів до всього потрібно бути готовим особливо коли в голові грає дитинство.