Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як правильно облаштувати дитячу?

Всі предмети інтер’єру дитячої повинні в процесі експлуатації бути безпечні для дитини. Важливо протестувати головні джерела небезпеки — вікна (обов’язково перевірте запірну фурнітуру, маленька дитина не повинен мати можливість самостійно відкривати вікна), розетки і електричні прилади. Необхідно звернути увагу, скільки добре провітрюється дитяча та прогрівається, по максимуму виключити протяги.
Давно відомо, привчити дитину дбайливо ставиться до речей — справа часу, і не варто розраховувати відразу на те, що дитина завжди буде ставитися до меблів акуратно. І, виходячи з цього, потрібно відразу вибирати меблі міцні. Всі предмети оздоблення повинні запросто чиститися і митися. У предметах меблів для дитячої не повинно бути гострих кутів, що випирають, по можливості фрагментів зі скла і зверніть увагу, що підлога не має бути слизькою, а також не повинен ковзати по підлозі килим в дитячій. Подумайте про дошку для малювання, а то є шанс виявити перші роботи талановитого художника на стінах і меблях.
Важливе значення при оформленні кімнати для дитини відіграє підбір колірної гами Якщо приміщення дитячої має невелику площу, то, візуально розширити площу, можна створивши інтер’єр у світлих тонах, уникайте стінових покриттів з великим малюнком. Якщо ж кімната здається незатишною і холодною, то додайте відтінки помаранчевого, гранатового, золотистого і смарагдово-зеленого. Якщо кімнату оформити у фіолетових, темно-зелених, сірих або блакитних відтінках, то візуально вона буде холодною і не дуже затишною.
Не можна обійтися одним меблевим набором в дитячій від народження дитини до повноліття. Дитина швидко зростає і меблі швидко стануть її малі, дуже важливо, щоб предмети меблів відповідали росту дитини. З метою економії, вибираючи меблі для дитячої зверніть увагу на меблі з складових елементів. Завдяки її властивостям, меблі будуть нарощуватися або подовжуватися в міру росту дитини. Вже точно не варто оформляти дитячу в класичному стилі, та й взагалі не потрібно дотримуватися якогось певного стилю, тому, що смак дитини мінливий. Найголовніше, щоб меблі для дитячої була легка. Легкі меблі малюк зуміє сам переставляти змінюючи обстановку під свій настрій, цілі і смак.
Подивіться, наскільки мягка мебель в СПБ — www.elsinor-mebel.ru ефективна, щоб зберегти дитині бездоганну поставу. Дуже важливо щоб стіл, де займається дитина, і стілець на якому він сидить, були відповідні один одному і зростанню дитини. З цієї точки зору дуже зручні регульовані по висоті стіл і стілець. Область, де дитина читає і вчить уроки, повинна висвітлюватися правильно.
Не варто оформляти дитячу кімнату так, наче вона ізольований відокремлений острівець у вашому будинку, абсолютно не схожий з інтер’єром всього житла. Виходячи з рад психологів, стиль, в якому буде оформлена дитяча, не повинен сильно контрастувати із загальним стилем всієї квартири. Щоб, виходячи зі своєї кімнати, у дитини не виникало відчуття, що він потрапив в якийсь інший світ.