Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Вибираємо затірку для між плиткових швів.

Ось ви затіяли будівництво або ремонт, облицювали стіни підлогу плиткою, лишилось вибрати затірку. Вибираючи затірку (фугу), дізнайтеся розмір шва. При нормальній величині шва (до п’яти міліметрів) можете не звертати уваги на склад — годиться будь-яка. Тоді ж, коли розмір шва понад, до складу суміші обов’язково повинен входити пісок.
Затірка виробляються як суха суміш, як розріджувач якої використовується вода або рідкий латекс. Щоб приготувати робочий склад не виливайте весь обсяг води, а тільки 2 / 3 частини необхідного, всипте порошок. Для придбання необхідної в’язкості додавайте залишки води поступово. Після того, як маса вистоїться деякий час, при необхідності ще розбавте.
До початку роботи — затирання швів потрібно очистити їх від бруду, непотрібних більш «хрестиків».
Більш грамотно заповнюйте шви не відразу, а поетапно (2-3 шари). Зовсім небагато пасти візьміть на тертку, або спеціальний гумовий шпатель, косими рухами нанесіть затірку на поверхню, тримаючи терку під кутом. Закладаючи шви на підлозі, для прискорення роботи вилийте пасту і розрівняйте шви.
Не прагніть за один раз відпрацювати всю стіну або підлогу коли робите ремонт. Працюйте на частинах не більше 2-х квадратних метрів. У тому випадку, якщо обрана затірка жваво схоплюється, засохлу фугу на плитці важко буде очистити.
Якщо ви бажаєте зробити увігнуту лінію шва візьміть інструмент у вигляді невеликого шматочка труби потрібного діаметра.
Після того як шви повністю заповнені, очистіть плитку. Облицювання закінчено.