Сімейні стосунки або коли бракує адреналіну!

Сімейні стосунки, як правило починаються після спільного проживання.
Як правило на перших порах, це гармонія, пристрасть і любов. Але в деяких випадках цього на довго не вистачає і тут вже з’являються перші проблеми. З будь-якої дрібниці можна зробити глобальну проблему, а потім втихомиритись і далі жити в гармонії.
Адже в природі теж бувають схожі моменти, в океані наприклад може бути штиль, а може бути і буря. Так що, від цього нікуди не дінешся закохаєшся і одружишся. Та й погодьтеся ну як жити в постійній гармонії, тут самої психології людини буде не вистачати як деколи адреналіну і людина вже підсвідомо шукає його сама, в сімейних відносинах, це виражається в дрібних сварках, а потім у пристрасних примирення 2 або 3 рази тут вже як кому темпераментність дозволить.
Як правило сімейні стосунки загострюються якщо Ви живете з чиїмось батьками, коротше кажучи, не одні, тут йдуть не потрібні поради, які в основному тільки псують відносини, ну і не без того, що розумна рада в правильній ситуації теж не буде зайвою.
Багато турбот і побутових проблем виникають при народженні дитини, так як всі уваги матері дитини віддається її і в таких випадках жінки дуже втомлюються, особливо на перших порах нічні підйоми, безсонні ночі. Звичайно якщо чоловік йде не виспавшись на роботу, там як правило, ще від начальства зарядиться прийде голодний додому, а дружина втомлена домашніми клопотами і стомившись від дитини, виходить стиковка двох роздратованих людей де знову велика ймовірність сварки. Тут треба завжди обом тримати себе в руках, не підвищувати голос, спокійно з порозумінням розібратися з ситуацією, що склалася. У таких випадках треба набратися терпіння і намагатися допомогти, де можна, тоді позитивні емоції від подружжя не змусять себе довго чекати.
Саме позитивні емоції і взаєморозуміння, підтримки один одного скрізь і в різних ситуаціях запорука успішних сімейних відносинах і не забувайте про те, що дитина скріплює сімейні відносини, наприклад Діти Смоленск — http://smolmama.com/, а іноді навіть в основному, це чудо рятує шлюби, підростаючи радуючи, заряджає позитивними емоціями розряджає, прибирає втому, скріплює сім’ю.
Відомий той факт, коли люди просто зустрічаються ще до весілля у них все романтично, красиво. Залицяння чоловіка за жінкою підкорюють швидко і воно здавалося б так має бути і після весілля. Але тут коли вже через деякий час, більше 3 років після весілля, стосунки переходять на інший рівень, де зустрічаються проблеми з житлом з фінансами з роботою, йде зниження романтики, а підвищення більше відповідальності один перед одним, турбота і т. д. Звичайно, ні в жодному разі не треба забувати про романтику і ніжності. При можливості і з дозволу часу не відмовляйте собі простим прогулянкам, сходіть у кіно, на природу (тут мається на увазі, то що Ви дуже рідко робите коли відпочиваєте) поверніться в ті часи до весілля.
Бути завжди приємною загадкою один для одного, запорука того, що ви будете розкривати все нові і нові моменти в собі і скажемо деякі елементи посилять сексуальний потяг один до одного і зміцнить сімейні узи.