Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Що потрібно знати перед продажем квартири.

Продаж власного житла часом займає надто багато часу. Багато хто намагається відшукати будь-який привід для завищення ціни і це можна зрозуміти. Але при виборі ціни потрібно керуватися не тільки власними бажаннями. Занижувати ціну заради того, щоб швидко отримати гроші, теж не кращий вихід. Для того, щоб отримати максимальний прибуток, прислухайтеся до порад професіоналів.

Те, на якому поверху знаходиться квартира, завжди було важливо для практично всіх покупців. Як стверджують ріелтори, квартири на 1 поверсі практично завжди стоять трохи дешевше. Але це правило важливо тільки для квартири, яка не може бути переобладнана під офіс. Житло, здатне перетворитися на представництво банку або офіс, варто сміливо підвищити в ціні на кілька відсотків. На квартиру на 8-9 поверсі в багатоповерхових будинках варто трохи понизити ціну. Матеріал будинку, в якому розташовується ваше житло, також дуже важливий. Матеріал будинку показує те, як добре квартира буде зберігати тепло і рівень вологості.
Те, як розташовані окремі елементи в квартирі, теж дуже важливо. Зручна лоджія піднімає ціну квартири на 1-2 відсотка. Якщо у вас суміщений санвузол із застарілою сантехнікою, знизьте вартість на декілька відсотків. Розташування будівлі та її особливості — те, на чому варто акцентувати увагу при продажі. Деякі люди прагнуть придбати квартиру, звідки легко і швидко можна дістатися на роботу. Для інших істотно те, чи знаходиться будинок в добротно озелененій, спокійній зоні. Якщо поруч з багатоповерховим будинком будується нова школа або дитсадок, це буде плюсом для сімей, які планують дітей. Обьясните потенційному покупцеві всі переваги, які він отримає, обравши саме це житло. Недоліками розташування будівлі вважається наявність шкідливого виробництва, активних будівництв поблизу.
Стан квартири те, що першим впадає в очі будь-якому покупцеві. Недавній ремонт — привід для того, щоб трохи підняти ціну, але не забудьте приділити увагу стану всієї квартири. Непридатну меблі та інші предмети краще відразу викинути. Подбайте про акуратному вигляді під’їзду. Це невелике зусилля обов’язково запам’ятається покупцеві, незважаючи на те, що покупка робиться, щоб займатися бізнесом здавати квартири посуточно в Києві, чи будь якому місті. Усуньте всі неполадки в будинку і під’їзді, багато покупців звертають на це увагу. Перед візитом клієнтів, приготуйте чай, постарайтеся налагодити бесіду. Цей простий жест допоможе вам налагодити взаємини.