Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Секрети святкової упаковки.

Безсумнівно, будь-яка людина любить подарунки. Ми з нетерпінням чекаємо Дня народження та інших урочистостей, адже знаємо, що нам обов’язково що-небудь подарують. Раніше в’язані пуловери, фотоапарати або стильні сувеніри дбайливо ховали в затишні містечка. Перед цим просили продавців в супермаркеті красиво упакувати. Тепер деякі нехтують яскравою фольгою, святкової обгорткою і абсолютно марно.
Витончене оформлення — це зайвий привід для радості, чарівного настрою. Більше того, красиво упакований подарунок є показником хорошого смаку і бажання зробити приємне рідній людині. Природно, існують і певні правила оформлення подарунків, але для цього не придатна звичайна харчова упаковка www.el-itex.com.
Якщо збираєтеся замовити упаковку для дитячого подарунка, то можете щосили фантазувати. Вибирайте матеріали з помітними малюнками: з коміксів, з улюбленими героями з популярних фільмів, мультиків. Стануть в нагоді ошатні банти, стрічки, маленькі дівчинки запіщат від захоплення при вигляді цього барвистого шедевра. Хлопчаків приємно здивують якісь стильні пластмасові вставки, можливість щось змайструвати з пакувального матеріалу. Пам’ятайте, звичайно і про великі повітряні кулі.
Подарунок дівчині або улюбленій мамі бажано оформити за допомогою стильної коробочки яскравого кольору. Використовуйте всі тони: від світлих до темних, тільки синій буде виглядати недоречно. Чудове рішення — доповнення з різних квітів, класичний чи оригінальний орнамент. Удвічі ніжніше буде, якщо бутони ви зробите самі з тканини, наприклад, або блискучого паперу.
З чоловіками все набагато серйозніше, вони не люблять всяких вишукувань, сентиментальних штучок. Вони чекають практичного подарунка, загорнутого акуратно, без зайвих деталей. Щільна коробка темного або світлого кольору — найкраще рішення.
Як бути, якщо на роботі звикли обмінюватися сувенірами, як порадувати колегу або всіх співробітників фірми одночасно? Дуже здорово буде придбати берестяні кошики і дбайливо покласти туди, наприклад, коробку цукерок і невеликий щоденник. Пакети з логотипами установи — це, мабуть, вже банально, сприйметься без особливого ентузіазму.
Вибір великий, вирішувати вам, пам’ятайте тільки про поєднання кольорів.