Samsung GALAXY Tab 7.0 Plus — новий планшет з 7-дюймовим екраном.

Новий планшет Samsung GALAXY Tab 7.0 Plus з 7-дюймовим екраном відрізняється розширеними можливостями і дизайном преміум-класу.
Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск планшетного комп’ютера Samsung GALAXY Tab 7.0 Plus з 7-дюймовим екраном. Новинка працює під управлінням операційної системи Google Android Honeycomb і має розширені мультимедійні можливості, високу продуктивність і стильний тонкий дизайн.
Завдяки вазі всього 345 г і товщині 9,96 мм GALAXY Tab 7.0 Plus відрізняється винятковою мобільність. Він легко уміщається в кишені піджака або сумочки, що робить цей планшет ідеальним пристроєм для роботи і розваг в дорозі.
«Samsung став першовідкривачем на ринку планшетних ПК з семидюймовими екранами, представивши на торішній виставці IFA модель GALAXY Tab. Ми раді оголосити про вихід оновленого планшета GALAXY Tab 7.0 Plus, який розвиває успіх GALAXY Tab і виводить мобільність, продуктивність та мультимедійні можливості компактних планшетних ПК на новий рівень, — коментує Дж. К. Шин, президент підрозділу мобільних комунікацій компанії Samsung Electronics. — GALAXY Tab 7.0 — це пристрій для тих, хто хоче ефективно працювати на ходу і залишатися на зв’язку з колегами та друзями в будь-який час і в будь-якому місці ».
Покращена продуктивність планшета GALAXY Tab 7.0 Plus.
Планшет GALAXY Tab 7.0 Plus має інтуїтивний користувальницький інтерфейс, миттєво відгукується на натискання завдяки потужному двоядерному процесору з частотою 1,2 ГГц. Панель Mini Apps в нижній частині екрана забезпечує багатозадачність, пропонуючи швидкий доступ до семи часто використовуються. Власник планшета зможе запускати такі програми, як музичний плеєр або календар, поверх повноекранних додатків. Крім того, можна створити персональну панель за допомогою функції Live Panel.
Новинка гарантує повноцінний веб-серфінг з підтримкою Adobe Flash і з’єднання HSPA + — втричі більш швидкого, ніж звичайне HSPA. До того ж технологія Wi-Fi Channel Bonding забезпечує об’єднання двох каналів Wi-Fi, що покращує якість з’єднання і дозволяє передавати дані з більш високою швидкістю.
Крім того, GALAXY Tab 7.0 Plus здійснює голосові і відеодзвінки без необхідності підключати гарнітуру. А завдяки великому екрану користувачі можуть підтримувати відеозв’язок з рідними та друзями в будь-якій точці світу. Обсудити різні новинки в електроніці ви можете зайшовши на hdtv форум.
Потужні мультимедійні функції GALAXY Tab 7.0 Plus.
Відеоролики в якості Full HD чудово виглядають на 7-дюймовому екрані планшета з роздільною здатністю WSVGA, а підтримка кодека DivX гарантує перегляд фільмів популярних форматів. Поліпшений віртуальний буфер дозволяє копіювати і вставляти як текст, так і зображення. А вдосконалена фотогалерея дає можливість переглядати знімки в режимі розділеного екрану і підтримує функції визначення місця розташування і тегірованя осіб.
GALAXY Tab 7.0 Plus також підтримує сервіси Social Hub, Readers Hub і Music Hub. Зокрема, Social Hub об’єднує контакти, календар і електронну пошту з інтернет-месенджером і контактами соціальних мереж в одному зручному інтерфейсі. Readers Hub гарантує доступ до електронних книг, газет і журналів, а на порталі Music Hub доступно більше 13 мільйонів музичних композицій.
Продажі планшетного комп’ютера GALAXY Tab 7.0 Plus почнуться в кінці жовтня в Австрії та Індонезії, а потім — в інших регіонах світу, в тому числі і країнах СНД.