Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Подорож до КИТАЮ продовження.

Ще один з найвідоміших у світі ресторанів в Пекіні — Куан Джу Де. Він був ще заснований в 1864 році. Тільки в цьому ресторані ви зможете скуштувати справжню смачну качку по-пекінськи.
Відпочинок на будь-який смак, це звичайно Шанхай.
До Шанхаю можна відправитися швидкісною електричкою або літаком з Пекіна.
У цьому незвичайному місті будь-яка людина зможе знайти щось цікаве для себе. Шопоголіки зможуть довго ходити по тутешніх магазинчиках і бутіках відвідуючи модні магазини одягу.
Туристам, які хочуть повернеться на кілька століть назад, припаде до душі гуляти по алеях парку Ю Гарден, той що знаходиться в старій частині міста Шанхай. Цьому старому парку чотириста років. Саме в цьому старовинному парку знаходяться уславлені на весь світ чайний будиночок на озері і Міст з дев’ятьма поворотами.
Не забудьте сходити на оглядовий майданчик біля Стіни кохання (Стіни Закоханих) — одне з найкрасивіших місць в усьому величному Китаї. Тут завжди цвітуть квіти.
Обов’язково побувайте на базарі біля «старої» частини Shanghai. Тут дуже багато всіляких цікавих дрібничок і сувенірів. А деякі майстри намалюють ваш портрет на внутрішній стороні пляшки прямо перед вами. Прекрасний сувенір близьким з Китаю!