Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Подорож до КИТАЮ.

Вересень — відмінна пора для того, щоб побувати в Китаї. Піднебесна вас здивує алебастровими пляжами, пізнавальними і дуже захоплюючими екскурсіями.
Китай відомий у всьому світі своїми різнонітними обліками . У цій дивовижній країні відмінно співіснують невеликі селища і ніколи не втомлюються мегаполіси, храми і новітні технології, «економічне чудо » і любов до традицій.
Серце країни. Пекін
Обов’язково варто побувати на головній площі країни — Тянамель. Це основна площа країни, на якій відбуваються всі найважливіші заходи, урочистості і мітинги. Її розмір досягає 44 гектара. Під час свят тут може в один час перебувати багато сотень людей. Якщо подивитися на Тянамель з висоти — відкривається неймовірна красота.
Неодмінно поїдьте в мавзолей Мао Цзедуна, до Сонячним воротах, пам’ятник народним героям, ворота Небесного спокою, національний музей, а також Сім мармурових мостів.
Обов’язково подивіться на пам’ятки «Забороненого міста «. Це дивне місце славиться в усьому світі кількістю давньої архітектури. Знавці мистецтва іменують його не інакше як «місто в місті «. Колись перебувати У Забороненому місті могла тільки сім’я імператора. Тут чудові дерева і квіти, великий будинок, крихітні витончені будови і безцінні твори мистецтва.
Якщо ви поїхали до Китаю тільки по товар тоді вам грузоперевозки из китая дуже пригодяться.
Але, найбільше приїжджих привертає Велика Китайська стіна — головне достоїнство Піднебесної. Довжина Великої Китайської стіни вісім тисяч вісімсот п’ятьдесят кілометрів. Один з найулюбленіших серед туристів ділянок стіни — Бадалін — сама безпечна і зручна для туристів ділянка Бадалінга. Його спорудили в шістнадцятому столітті. Стіна на цій ділянці досягає одного кілометра. Є одне дуже цікаве правило: по стіні варто гуляти в праву сторону. Адже тільки якщо йти з ліва на право, можна насолодитися дивовижним краєвидом тікає за обрій стіни. Неодмінно побувайте в ресторані Бандалінг. У Бандалінгу подають страви на будь-який смак.