Перший смартфон Samsung під управлінням ОС Windows Phone 7.5 (Mango).

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск смартфона Samsung Omnia W на базі операційної системи Microsoft Windows Phone (версія Mango). Завдяки елегантному дизайну, чіткому і яскравому дисплею SuperAMOLED, а також розширеним можливостям по доступу до мультимедійного контенту та соціальним мережам Omnia W можна віднести до нового виду смартфонів. Ключові характеристики таких смартфонів — зручність і задоволення потреб користувачів.
«Ми покладаємо великі надії на потенціал ОС Windows Phone і ті можливості, які вона відкриває клієнтам Samsung. Споживачі хочуть мати миттєвий доступ до соціальних мереж в будь-який час і в будь-якому місці. Вони шукають високопродуктивні смартфони, прості у використанні, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що дозволяють легко створювати мультимедійний контент і ділитися ним. Саме для цих людей і призначений смартфон Omnia W », — відзначив Дж. К. Шин, президент підрозділу мобільних комунікацій компанії Samsung Electronics.
Найвища продуктивність і яскравий дисплей Super AMOLED
Смартфон Omnia W приваблює сучасним лаконічним дизайном корпусу з металевими елементами. Фото та відеоролики, зняті вбудованою 5-мегапіксельною камерою, виглядають на великому 3,7-дюймовому дисплеї Super AMOLED просто чудово.
Потужний процесор з частотою 1,4 ГГц гарантує найвищу продуктивність у додатках і миттєвий відгук графічного інтерфейсу Metro. А підтримка мобільних мереж HSPA 14,4 Мб / с забезпечує швидкий веб-серфінг і завантаження фото і відео на сайти соціальних мереж.
Розширені функції Windows Phone
Операційна система Windows Phone відрізняється простотою використання і широкими можливостями для спілкування в соціальних мережах. Користувачі можуть легко ділитися інформацією з друзями, використовуючи цілий ряд комунікаційних платформ, а можливості з веб-серфінгу стали ще більш широкими завдяки інтеграції Internet Explorer 9 і Bing.
Унікальний користувальницький інтерфейс Metro побудований за принципом «живої мозаїки»: анімовані значки постійно змінюються і рухаються у відповідь на дотики користувача. Інформація розташована так, що на екрані смартфона користувач бачить стільки ж інформації, скільки вміщується на дисплей більшого розміру, а доступ до додатків простий і інтуїтивно зрозумілий.
Шість спеціалізованих розділів гарантують доступ до контенту і засобів спілкування. Розділ People Hub інтегрований зі службами соціальних мереж Windows Live, Facebook, Twitter і LinkedIn, завдяки чому користувачі можуть постійно залишатися на зв’язку з друзями. Также можно установить программу с помощью которой можно осуществлять спутниковый мониторинг автотранспорта.
Office Hub підвищує ефективність роботи бізнес-користувачів і відкриває доступ до сервісу зберігання документів та мультимедійних файлів Windows Live Sky Drive, в якому користувачеві безкоштовно надається 25 ГБ вільного місця. Крім того, власники смартфона можуть створювати і редагувати документи за допомогою мобільних версій програм Microsoft Office Excel, Word і PowerPoint, а за допомогою програми One Note — створювати рукописні, текстові і голосові замітки.
Безперешкодний доступ до розважального контенту забезпечують розділи Picture Hub і Music & Video Hub, в основі яких лежить сервіс Microsoft Zune. А розділ Game Hub дозволяє грати в ігри і спілкуватися з друзями по ходу гри через сервіс Xbox live. У магазині Windows Phone Marketplace можна завантажити більше ніж 30 тис. програм для роботи та розваг.
Ексклюзивні технології Samsung
Можливості ОС Windows Phone істотно доповнені ексклюзивними програмами і технологіями Samsung. У їх число входить технологія Samsung AllShare для безперешкодного обміну контентом між смартфоном і пристроями з підтримкою протоколу DLNA, такими як телевізори високої чіткості, монітори і цифрові камери. Video Call — простий у використанні додаток для відеодзвінків через мережу 3G. А програма Mini Diary дозволяє користувачам створити власний цифровий журнал, який підтримує безліч мультимедійних форматів. Крім того, з сайту Samsung Zone можна завантажити оновлене додаток для читання електронних книг Samsung eBook.
Користувачі можуть переглянути останні новини через додаток Now 2.0, в якому доступна щохвилини оновлювана інформація про події, біржових котируваннях, погоду і т. п. А програма RSS Time дає можливість підписатися на RSS-потоки газет, журналів і блогів, причому посиланнями на ці матеріали можна миттєво поділитися електронною поштою або через Facebook.
На додаток до сервісу Facebook смартфон Omnia W підтримує соціальні мережі Twitter і LinkedIn. Це означає, що фотографії та відеоролики можна без проблем публікувати в безлічі соціальних медіа, яким віддає перевагу користувач.
Продажі смартфона Omnia W розпочнуться наприкінці жовтня, спочатку в Італії, а потім в інших країнах Європи, СНД, Латинської Америки, Африки, Південно-Східної та Південно-Західній Азії.