Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Онлайн-магазин додатків Samsung Apps оновився.

Компанія Samsung Electronics представила недавно нову версію свого онлайн-магазину додатків Samsung Apps (www.samsungapps.com). Першими можливостями оновленого сервісу зможуть скористатися власники смартфонів Samsung Wave під управлінням ОС bada 2.0, а до кінця року він стане доступний по всьому світу для користувачів пристроїв лінійки Samsung Galaxy і тих хто користуеться оновленою верією Андроид-планшет Galaxy Tab 7.0 Plus
Нова версія Samsung Apps володіє поліпшеним користувальницьким інтерфейсом, розширеними можливостями з придбання програм, а також сервісом за рекомендацією програм. Крім того, на честь другої річниці магазину Samsung пропонує користувачам смартфонів Wave для безкоштовного завантаження 30 популярних програм, зазвичай поширюються платно, включаючи популярні ігри Fruit Ninja і Plants vs. Zombies.
Оновлений Samsung Apps містить більше 40 тис. програм і забезпечений цілою низкою корисних і зручних функцій:
• Новий користувальницький інтерфейс. Дизайн магазину оновлений і оптимізований. Додано нові елементи, такі як Smart і My Page. Інтерфейс виконаний в стилі ОС bada 2.0, а оновлені функції для придбання програм дозволяють швидше і легше купувати програми.
• Нові опції придбання Try’n Play і Rent’n Play відкривають користувачам пробний доступ до нових додатків без необхідності оплачувати їх повну вартість.
• Сервіс рекомендації програм Smart рекомендує користувачам нові програми виходячи з їх переваг і попереднього досвіду використання програм. Щоб активувати цю функцію, потрібно просто ввести інформацію про свої уподобання і натиснути на кнопку Smart. Після цього користувач буде отримувати персональні рекомендації щодо програм, які можуть його зацікавити.
• Список покупок дає користувачам можливість складати перелік програм, які привернули їхню увагу по ходу перегляду асортименту Samsung Apps.
• Нові маркетингові можливості. Розробники і видавці додатків можуть скористатися новою сторінкою для продавців і закладкою для просування програм. Продавці також можуть переглядати коментарі користувачів і відповідати на них. Такий зворотній зв’язок допомагає розробникам більш оперативно реагувати на потреби покупців.
«Оновлена ​​версія магазину Samsung Apps стала більш зручною і персоналізованої, — коментує Канг-Хьюн Квон, старший віце-президент Центру медіарішень компанії Samsung Electronics. — Ми продовжимо вдосконалювати наш сервіс з доставки додатків і контенту і розробляти інноваційні функції, які відкриють мобільним користувачам більше можливостей ».