Новий смартфон – LG Optimus LTE, перший в Кореї мобільним пристрії, що підтримує з’єднання 4G.

Новий смартфон – LG Optimus LTE, перший в Кореї мобільним пристрії, що підтримує з'єднання 4G.
Новий смартфон – LG Optimus LTE, перший в Кореї мобільним пристрії, що підтримує з'єднання 4G.
LG Optimus LT

LG Electronics (LG) випустить на корейський ринок новий смартфон – LG Optimus LTE, який стане першим в Кореї мобільним пристроєм, що підтримує з’єднання 4G. Новинка оснащена IPS дисплеєм, роздільна здатність якого є найвищою серед доступних на смартфоні. 4,5-дюймовий «True HD IPS» дисплей Optimus LTE розроблений у тісній співпраці з дочірньою компанією LG Display і відрізняється чудовою роздільною здатністю, високою яскравістю і чіткістю зображення, а також максимально реалістичною передачею кольорів.  

Двоядерний процесор з тактовою частотою 1,5 ГГц забезпечує новинці, заснованій на платформі Android 2.3 Gingerbread, високу продуктивність. Завдяки ємному акумулятору – 1830 мАч, – Optimus LTE чудово підходить для мультимедійного використання. Крім того, пристрій може легко обмінюватися контентом за допомогою інтерфейсів HDMI і DLNA.

«LG Optimus LTE – це перший смартфон у Кореї, здатний працювати в мережах 4G і відображати контент у високій HD якості, – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ми поставили перед собою мету стати провідним гравцем на ринку LTE пристроїв і досягнемо її за допомогою кращих у своєму класі пристроїв, що використовують наші ноу-хау та LTE патенти».

У недавньому звіті Jefferies & Company, компанію LG Electronics було названо світовим лідером у галузі LTE патентів. Частка LG в цьому сегменті становить 23 відсотки, що відповідає майже 1400 LTE патентів, зареєстрованих у всьому світі, та еквівалентно сумі $8 млрд. У 2007 році LG продемонструвала першу в світі LTE-технологію, а в 2008 році розробила перший в світі LTE-модем. Найшвидша у світі LTE-технологія від LG з’явилася у 2010 році, а перший у світі відео телефонний дзвінок був здійснений в мережі LTE в 2011 році. Перший LTE-смартфон від LG, RevolutionTM, з’явився у продажу в США на початку 2011 року.