Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

LG Optimus 3D завойовує серця геймерів на фестивалях мобільних 3D ігор.

Стратегічним напрямком компанії LG Electronics (LG) сьогодні є 3D-ігри, доступні на інноваційному смартфоні Optimus 3D. З моменту виходу першого мобільного 3D пристрою, цей сегмент став стрімко розвиватися, і нині 3D ігри є новою тенденцією у зростаючій індустрії мобільних ігор. Згідно з даними дослідницької і консалтингової компанії Gartner1, що спеціалізується на ринках інформаційних технологій, очікуваний прибуток у цьому сегменті в 2015 році досягне $16,8 млрд.

«Завдяки вражаючій візуалізації 3D найвищої якості, Optimus 3D є найкращим пристроєм для ігор, сказав д-р Чен-Сок Парк, – президент компанії LG Electronics Mobile Communications. – З цією метою ми беремо участь у найцікавіших подіях у світі мобільних 3D ігор – NOVA 3D Gaming Tournament, Cinema 3D Game Festival та IndieCade Mobile 3D Game Jam».
Для того щоб надати своїм клієнтам більше можливостей для 3D ігор на мобільних  пристроях, компанія LG Electronics у співпраці з провідним видавцем цифрових і соціальних ігор, компанією Gameloft, провела 20 вересня в Лос-Анджелесі ігровий турнір 3D Gaming Tournament. У рамках заходу геймери показали свою майстерність, граючи у новітню гру Gameloft «Near Orbit Vanguard Alliance» (NOVA) на смартфонах LG Optimus 3D. Головний переможець турніру, Карлос Баутіста вражений цим смартфоном: «Зображення на телефоні просто фантастичне! Найкрасивіша 3D-графіка, рівномірне зображення. Виглядає чудово!»
LG також стала спонсором фестивалю розробників ігор IndieCade Festival і заснувала перший фестиваль мобільних ігор «IndieCade Mobile 3D Game Jam» для незалежних розробників. Учасникам останнього компанія представила пакет утиліт 3D SDK, в який входить також ексклюзивна розробка LG, програма 3D Game Converter, щоб вони могли створювати власні 3D ігри.
Сам Фармер, переможець «Фестивалю Незалежних Ігор 2010», високо оцінив зусилля, спрямовані на підтримку незалежних розробників: «Послідовність, з якою компанія LG працює в напрямку створення і поліпшення 3D-контента для портативних ігрових платформ, гідна захоплення».
У 2011 році компанія LG Electronics також провела  власний міжнародний фестиваль 3D ігор 3D – LG CINEMA 3D Game Festival, – який проходив у таких країнах, як Корея, Німеччина, Росія, Іспанія та ОАЕ. Смартфони Optimus 3D, на яких грали учасники, були підключені до телевізорів Cinema 3D, тому всі охочі могли побачити такі ж візуальні ефекти, як і гравці. Крім того, на фестивалі були представлені 3D-новинки від Blizzard та активні 3D ігри на XBOX Kinect Microsoft.
«Наші зусилля спрямовані на розвиток ігрової індустрії, рушієм якої є інтерес користувачів. Ми вважаємо, що саме ігри зможуть показати всі переваги наших мобільних 3D пристроїв, – сказав д-р Парк. – Мобільні 3D-ігри досі знаходяться у зародковому стані, але інтерес до них зростає, і це нас дуже обнадіює».