Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

LG Electronics конфіденційність та бізнес.

LG Electronics розширює можливості  корпоративних мобільних  пристроїв за допомогою  надійної партнерської  екосистеми
САН-Дієго, Каліфорнія, CTIA ENTERPRISE AND APPLICATIONS 2011,
18 жовтня 2011 року – Компанія LG Electronics (LG) уклала ряд партнерських угод з провідними провайдерами корпоративних рішень для мобільних пристроїв на виставці CTIA Enterprise and Applications 2011. Широкий асортимент рішень, сумісних зі смартфонами й планшетами LG на базі Android, включає управління мобільними пристроями (MDM), безпеку, мобільну віртуалізацію, уніфіковані комунікації (UC) та хмарні обчислення. Це дозволить зробити мобільні пристрої LG для корпоративного використання більш комфортними й продуктивними.
У число  провайдерів рішень, які працюють разом з LG над підвищенням MDM і поліпшенням безпеки в смарт-пристроях, входять AuthenTec, McAfee, MobileIron, Mocana, 3LM і Sybase, а також компанія SAP. Корпоративні клієнти, які перебувають в постійних роз’їздах, зможуть також використовувати уніфіковані комунікації від Avaya і Fuzebox на телефонах і планшетах LG. Завдяки співпраці з Box користувачі деяких моделей корпоративних смартфонів LG зможуть безкоштовно використовувати хмарний сервіс зберігання даних об’ємом 50 ГБ протягом необмеженого терміну. Це дозволяє безпечно обмінюватися хмарними файлами і управляти контентом, що сприяє кращій взаємодії співробітників.
LG є  лідером у використанні технології  «подвійної особистості» (dual persona) (також  відомої як «LG Конфіденційність  та бізнес»), яка надійно розділяє  особистий і професійний робочі простори на одному смартфоні, дозволяючи швидше адаптувати власний пристрій співробітника до корпоративних мереж. У грудні 2010 року було оголошено про стратегічне партнерство з VMware, світовим лідером в області віртуалізації хмарних інфраструктур. А нещодавно LG розширила свою діяльність у цій сфері за рахунок інноваційних технологій Enterproid.
«Організації стикаються з різними проблемами, пов’язаними з мобільною безпекою та управлінням. Ми прагнемо укладати стратегічні партнерські угоди з провідними провайдерами рішень, сумісних зі смарт-пристроями LG. Це дозволить нам задовольняти вимоги, пов’язані з мобільністю, різних груп корпоративних клієнтів », – сказав Кі С. Кім (Ki S. Kim), віце-президент корпорації Global Business Enterprise Solutions в компанії LG Electronics.
«Використання технологій McAfee Mobile Security в мобільних пристроях LG дозволить їхнім користувачам захищати свої дані та конфіденційність. Більше того, наявність програмного забезпечення McAfee ® Enterprise Mobility Management (EMM McAfee ® ™) у пристроях LG підвищує впевненість користувачів у тому, що вони можуть безпечно підключатися до корпоративної мережі», – сказав Тодд Гебхарт (Todd Gebhart), спів-президент McAfee .
Рішення, доступні в Android смартфонах LG, перераховані нижче. Для отримання додаткової інформації відвідайте, будь ласка, сайт Корпоративних мобільних рішень LG: http://enterprisesolutions.lgmobile.com:6010/main.htm
Управління мобільним пристроєм і його безпека
AuthenTec Mobile VPN (для Android): QuickSec Mobile VPN для Android від компанії AuthenTec підвищує безпечність комунікацій у віртуальній приватній мережі (VPN комунікацій) за допомогою інтегрованого в Android смартфони LG VPN-клієнта, що базується на IP адресі. Цей VPN-клієнт був ретельно протестований, і в результаті була встановлена ​​його сумісність з усіма основними шлюзами VPN. Рішення має легко настроюваний інтерфейс. Це повнофункціональний VPN корпоративного класу, який підтримує новітні функції, такі як IKEv2 з MOBIKE, IPv6 і Gingerbread (Android 2.3), а в перспективі – і ОС Android.
Корпоративне  управління мобільним  пристроєм (EMM) і Мобільна безпека (MMS) від McAfee: Завдяки партнерській угоді з McAfee, світовим лідером в області безпеки, на ринку незабаром з’являться смартфони LG з вдосконаленим програмним інтерфейсом програми для управління мобільним пристроєм на базі Android. Рішення McAfee EMM ™ забезпечує легке і масштабоване управління корпоративним мобільним пристроєм із безпечним доступом до корпоративної мережі і додатків. Крім того, послуга Mobile Security від McAfee забезпечує також всебічну мобільну безпеку й ідеально підходить для захисту даних і конфіденційності в разі втрати або крадіжки, захист від вірусів, програм-шпигунів і веб-атак.
MobileIron: Новатор в області корпоративного управління і безпеки для мобільних пристроїв і додатків, компанія MobileIron надає рішення для управління та захисту корпоративних даних у мобільних пристроях LG на базі Android. Це також перше рішення, яке об’єднує Data-driven менеджмент із бездротовим контролем витрат в режимі реального часу на смартфонах і планшетах LG. VSP доступний у якості простого в установці сервера, який підключається до корпоративної мережі.
Mocana VeloDAR Encryption ™ і VeloVPN Client ™: Компанія Mocana, лідер в області безпеки смартфонів, підписала угоду про співпрацю з LG, своїм першим виробником пристроїв, що захищаються екосистемою Android від різних загроз. VeloDAR Encryption™ від Mocana є першим і найбільш інноваційним рішенням для шифрування даних, яке захищає конфіденційні дані, що зберігаються на Android пристроях. VeloVPN Client ™ є найбільш повним і крос-сумісним клієнтом IPSec VPN, який забезпечує зв’язок даних між мобільними пристроями Android і корпоративними мережами.
Sybase ® Afaria ®: Sybase (компанія SAP ®) у партнерстві з LG почне розробку особистих і корпоративних смартфонів і планшетів на базі Android, які функціонують у корпоративному середовищі, що використовує (або не використовує) брандмауер. Це забезпечить безпечний бездротовий обмін особистими та загальнодоступними додатками й пристроями портальної технології. Sybase увійшла в Магічний квадрант лідерів (за версією аналітичної компанії Gartner, Inc.) у 2011 році за розробку програмного забезпечення для управління мобільними пристроями, а також десятий рік поспіль є лідером на ринку IDC корпоративного програмного забезпечення MDM.
3LM: LG підписала партнерську угоду з 3LM, постачальником програмних систем захисту Android пристроїв, з метою вивести на ринок продукти LG, оснащені інноваційними корпоративними функціями та функціями безпеки, розробленими 3LM. Це підвищить керованість і безпеку Android пристроїв LG, які IT-адміністратори мають намір впровадити в корпоративне середовище, а також дозволять користувачам збільшити подібність цих пристроїв до систем безпеки LG, розташованих на їхніх робочих місцях.
Конфіденційність  та бізнес
Enterproid Divide: Enterproid – молода інноваційна компанія, яка створила рішення «Divide» для смартфонів LG на базі Android. Дане рішення розділяє робочий і особистий профілі на одному пристрої. Захищене мобільне середовище для робочого профілю з додатками бізнес-класу, такими як електронна пошта, контакти та календар, досягається за рахунок повного on-flash шифрування. Хмарна основа управління пристроєм дозволяє реалізувати повний набір можливостей віддаленого управління, не вдаючись до настільного комп’ютера або сервера, що робить настроювання вкрай ефективним та швидким.
Mware Horizon Mobile ™: VMware Horizon Mobile надає IT-відділам простий спосіб безпечно створювати, управляти і видаляти корпоративні мобільні робочі місця на особистих Android пристроях співробітників. У результаті співробітники зможуть використовувати один Android пристрій як в особистих, так і в робочих цілях. Мобільні пристрої LG легко інтегруються в корпоративну інфраструктуру, оскільки VMware Horizon Mobile містить у собі доступ до каталогу затверджених корпоративних мобільних додатків і корпоративних джерел даних.
Уніфіковані комунікації
Avaya One-X Mobile Client: партнерство компанії LG з Avaya, світовим лідером в області бізнес-комунікацій, дозволяє компаніям використовувати One-X Mobile Client у мобільних пристроях LG в корпоративних комунікаціях. Це дозволяє співробітникам телефонувати й приймати дзвінки через корпоративні системи зв’язку в дорозі, використовуючи єдиний номер або ідентифікаційні дані. Це рішення також допомагає співробітникам отримати доступ до важливих телефонних дзвінків і уніфікованих комунікацій, що включають візуальну голосову пошту, множинне присутність, синхронізовані журнали викликів і контактів, перебуваючи за межами офісу.
Fuzebox: FuzeBox є світовим лідером у візуальних додатках для спільної роботи в режимі реального часу серед мільйонів корпоративних користувачів. Його програми — Fuze Meeting і Fuze Telepresence Connect – дозволяють спілкуватися, співпрацювати й ділитися контентом за допомогою пристроїв LG на базі Android в будь-якій мережі і з будь-якої точки світу. Користувачі Fuze Meeting мають можливість взаємодіяти в HD, організовувати зустрічі з допомогою будь-якого настільного або мобільного пристрою, а також оптимізувати досвід спілкування шляхом попереднього завантаження контенту в хмару – таким чином, усі перебувають на одній сторінці, не будучи в одній кімнаті.
Хмарні  обчислення
Box: LG і  Box, одна з компаній Силіконової  Долини, яка найбільш швидко розвивається, співпрацюють з метою об’єднання  простого й надійного управління контентом Box із флагманськими мобільними пристроями Android LG. Це, своєю чергою, надає мобільним співробітникам готове корпоративне рішення, створюючи більш досконале мобільне підприємство з розширеними можливостями зв’язку. Крім того, Box також пропонує 50 Гб вільного об’єму хмарного сховища даних.