Зелене домашне життя.

кімнатні рослини

кімнатні рослиниКімнатні рослини не тільки прикрашають квартиру і створюють затишок. Як відомо, вони є фабрикою кисню, але крім цього, кімнатні рослини насичують повітря легкими іонами, які забезпечують енергією організм людини. Тому розводити кімнатні рослини просто необхідно, особливо міським жителем, так як саме в їхніх квартирах дуже низька концентрація легких іонів, і немає природного очищение организма человека.

Які ж кімнатні рослини принесуть найбільшу користь? Всі кімнатні квіти в тій чи іншій мірі сприятливо впливають на атмосферу в домі. Ось, наприклад, для нейтралізації пилу і шкідливих речовин підійдуть мирт, бегонія, хлорофітум, герань, пеларгонія. Слід також зазначити, що багато кімнатних рослин використовуються в лікувальних цілях. Наприклад, герань використовували для загоєння дрібних ран і наривів. Її прикладали на хворе місце на 2-3 години. Герань також використовували при лікуванні зубного болю. Вона допоможе зняти втому, заспокоїти нерви. Цю рослину можна використовувати і для нормалізації тиску. Кімнатний мирт також має лікувальні властивості. Раніше його використовували при лихоманці та інфекційних захворюваннях.

На кухні можна розмістити такі рослини: хлорофітум, алое, епіпремнум, жасмин, лаванда, базиліка, розмарин. З цього переліку слід особливу увагу алое. Ця рослина відома своїми лікувальними властивостями, його використовували для загоєння ран і наривів, при екземі, лишаї, опіках, при головних болях, для лікування нежиті. Використовується воно і в косметичних цілях.

Такі кімнатні рослини, як санхезіі, пелліоніі, пеперомии, юстиції та інші, люблять частий полив і обприскування, використовуються для лікування бронхолегеневих захворювань, так як вони допомагають підтримувати вологість повітря.