Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Кавові Асорті

Кава «африка», беруться такі продукти для приготування: на 4 чашки — 6 чайних ложок кави дрібного помолу, 4 чашки окропу, 1 неповна чайна ложка какао-порошку, щіпка меленої кориці, трохи коньяку, цукор. Всі зазначені продукти змішати і варити на спиртівці. Коньяк додати до готового кавового напою. Подати в гарячому вигляді.
Кава по-угорськи, шийку зігрітого глечика, поставленого на водяну баню, закрити трохи вологим фільтрувальним папером. Кава крупного помолу залити гарячою водою. Шийка повинна бути якомога більш закритою для збереження аромату. У проціджений напій покласти цукор і подати гостям, або самим випити.
Кава по-італійськи. Кава ваpится не на воді, а потрібно варити на молоці, пpоціжують пpямо в самі чашці, цукор — пісок подають окремо. Итальянский кофе Lavazzza схожа за смаком до цього рецепту.
Кава по-козацьки, потрібно такі продукти для приготування: 0.25 ложки міцної кави, 0.25 ложки червоного вина, 3 чарки горілки, цукор. Всі зазначені продукти змішати. Цю кава п’ють в невеликих кількостях. Самі розумієте чому!