Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Ідея власного бізнесу, або щось унікальне.

Власний бізнес, що може бути краще якщо він успішний і дає постійний прибуток, але зараз у кожного бізнесу є конкуренція і для початку Ваш бізнес повинен розвиватися поза конкуренцією. Тут потрібно придумати щось унікальне і маловитратне вкладення. Для цього треба скористатися безкоштовними дарами природи, які при правильному підходу і вмілому використанню виведуть Ваш бізнес на недосяжний, здавалося б, рівень.
Простий приклад влітку можна пополювати на вулик диких бджіл. Бджоли своєрідні дикі злі, а дикі чому? Та тому, що бомжують з дупла до дупла, всі вони старі, протікають, та й взимку не сильно гріють. А от якщо Ви запропонуєте їм великий просторий «ВУЛИК» з утепленими стінами і підігрівом підлоги, можна укласти з ними контракт на вигідних умовах, Ви їм гуртожиток тобто житло, а вони Вам мед. Оплата за квартиру отримувати медом буде початок бізнесу. Продаж дикого меду зараз в хорошій ціні, це буде чудовою можливістю стартанути в солодкому бізнесі.
Звичайно спочатку буде тільки проблема знайти в лісі вулик, а далі бджоли піарники та агітатори які працють в агенстві Реклама Тверь будуть приводити Вам інші сім’я. Таким чином Вам Ваш власний бізнес треба буде розширювати і робити ще кілька «вуликів» головне тут, що б було місце для розширення і дивитися за ними. Далі відкриваються Ваші магазини, потім корпорації, мережа магазинів по всьому світу. Всі кондитерські фірми будуть співпрацювати з Вами.
З рекламою — «Купуйте дикий мед — і в житті Вас удача чекає» і тоді в бізнесі попре.