Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Hyundai Porter — твій надійний помічник.

Автомобіль Hyundai Porter / Хендай Портер / відображає солідний досвід компанії Hyundai у створенні вантажного транспорту. В основі незмінно лежить практичність і функціональність, а конструкція гарантує довгі роки безвідмовної роботи в будь-яких дорожніх умовах. Для управління цією вантажівкою не потрібна звичка. У міському потоці доброзичлива зовнішність цієї вантажівки пробуджує оптимізм і підвищує працездатність.
Важко знайти більш зручний розвізний автомобіль для поїздок з частими парковками, навантаження і розвантаження в міській тісноті і щільному транспортному потоці.
Фонетична транскрипція назви марки Hyundai Porter, за якою найчастіше здійснюється пошук автомобіля, може бути різною. Варіанти: «Хендай Портер», «Хундай Портер», «Хенде Портер». У російській мові немає єдиного правила, що визначає стандарт і однаковість у вживанні іноземних назв. Пошук можна вести за всіма версіями, які широко поширені в мові.
Випускається Hyundai Porter з січня 1977 року, в 1986 році було представлено друге покоління моделі. Третє покоління машини Hyundai Porter, представлене в 1996 році, випускається до цих пір. З 2005 року і по теперішній час виробляється в Росії на заводі ТАГАЗ (виробництво даного автомобіля на заводі ТАГАЗ переривалося з березня 2010 року по червень 2011 року). У 2006 році Hyundai Porter завоював приз «Кращий комерційний автомобіль року в Росії». У Південній Кореї з 2005 року виробляється четверте покоління моделі під маркою тогово Porter II, що відрізняється сучасним дизайном кабіни, дизелем з турбонаддувом (145 к.с.) і низькопрофільними задніми колесами (передні звичайного розміру з 15-дюймовими дисками).