Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Діловий стиль: як підібрати краватку?

Багато видатних бізнесменів вибирають краватку, як одну з істотних деталей свого гардеробу і завжди воліють вибрати: тканину — шовк із щільного матеріалу, не дуже мальовничий малюнок; тон темніше сорочки. Надзвичайно представницький, розкішно виглядає однотонна краватка темного кольору без малюнка, особливо на тлі білої сорочки. Коли вибирається краватку, дрібниць бути не повинно. Всі значимо: якого волосся кольору у чоловіка, гармонія костюму, сорочки, туфлів, шкарпеток, носової хустинки. При виборі краватки потрібно врахувати навіть ріст і повноту чоловіка. А ще, треба використовувати золоте правило: не може бути краватка приваблювашою самого власника. Отже, вважається правильним, якщо її колір буде не помітний, трохи темніше сорочки і не так бути протилежним піджака.
Для урочистих випадків підійдуть краватки з бісерним, строгим малюнком з геометричних ліній і фігур в формі цяточок, шашечок, ромбів. Найбільш часто вживані краватки в крупинку, ось чому в наявності треба мати кілька краваток з таким малюнком: рідкісні, часті, темні, яскраві цяточки. Але і в цьому випадку слід дотримуватися рекомендацій корисної поради: не повинно бути химерності в поєднанні: краватка — сорочка — костюм. Якщо популярно, то не можна, щоб малюнок на забарвленні був у всіх. Непримінно, що-одно має виглядати однотонним. На вузькоплечому худому чоловікові не виглядають широкі краватки, на яких тиснення у вигляді великого візерунка. Таке вбрання підійде тільки великим чоловікам. Сухим хлопцям краватки потрібні вузькі, з шовку з дрібнуватим візерунком.
Для неофіційних костюмів хорошим доповненням вважається смугаста краватка, яку можна використовувати і для ділового костюма, якщо знати належне поєднання кольорів смуг. Зараз у моді краватки з фактурних, іскристих, металізованих тканин. Зараз виробляють фурор однотонні, середньої ширини краватки. Неповторний і актуальний атласний лоск. На часті питання: яким вузлом зав’язати краватку? І які вузли в моді? Відповідь очікувана: наймодніші вже кілька сезонів поспіль — великі галстучні вузли. Але їх не потрібно туго зав’язувати. Популярними кольрами краватки в цьому сезоні є бордо, синій, сірий.
І це все для ділового стилю. Невичерпно безліч вовняних, в’язаних, візерункових, лляних і шовкових краваток не має жодного зв’язку зі світом ділових людей. Найбільш модною шириною краватки вважається ширина рівна восьми сантиметрів. Максимальна ширина, що допускається пристойностями дорівнює десяти сантиметрам. Вузлом краватки має повністю закриватися стійка комірця сорочки. Кінчик краватки зобов’язаний торкатися до пряжки ременя.