3D Game Converter вже доступний у смартфонах LG Optimus 3D.

Компанія LG Electronics (LG) оголошує про те, що її унікальна розробка, яка викликала значний інтерес на виставці IFA 2011, – 3D Game Converter – вже доступна для скачування. Це програмне забезпечення працює на смартфонах LG Optimus 3D і доступне для європейських користувачів з початку жовтня. мешканцям інших країн світу 3D Game Converter буде доступний через кілька тижнів.
3D Game Converter є першою в світі  програмою, за допомогою якої користувачі смартфонів зможуть перетворювати двомірні OpenGL ігри на тривимірні. Можливість повернутися у двомірний режим доступна в будь-який час. Таким чином, користувачі смартфонів LG Optimus 3D зможуть створювати для себе справжні бібліотеки 3D контенту, тоді як іншим користувачам це поки що не доступно.
«3D Game Converter розроблений нами як вирішення проблеми з 3D-контентом, через яку чимало користувачів не можуть повною мірою насолоджуватися 3D, – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ми продовжимо зміцнювати наші лідерські позиції в 3D-сегменті, знаходячи нові можливості для користувачів отримати найбільше задоволення від перегляду 3D за допомогою наших продуктів».

Після установки та активації програми користувачі можуть легко конвертувати двовимірні ігри в 3D. Єдина вимога конвертора полягає у тому, що це мають бути Open GL ігри, що працюють у ландшафтному режимі. Щоб зробити ігровий процес більш комфортним, користувач може вручну відрегулювати глибину і візуальні налаштування 3D. Переключення між тривимірним і двомірним режимами здійснюється у будь-який час простим натисканням гарячої 3D клавіші.
LG має намір також запропонувати  інше оновлення програмного забезпечення, яке доповнює Optimus 3D новими функціями:
• 3D Video Editor для  створення і редагування 3D-фільмів  прямо на пристрої;
• Перегляд 3D відео у 2D в одноекранний режимі;
• Dolby Mobile для кращої у своєму класі якості звуку;
• Автоматична стабілізація 2D відео.
Встановити 3D Game Converter можна автоматично за допомогою Wi-Fi, перевіряючи наявність оновлень програмного забезпечення безпосередньо  в меню телефону. Інший спосіб встановити оновлення – підключити пристрій до комп’ютера і запустити LG Mobile Support Tool Software. Точну дату появи 3D Game Converter для кожного регіону буде оголошено окремо.
Хороши помічником менеджера може бути цей смартфон від LG на якому можна проглядати тренинги по менеджменту, вмінню управляти потрібно вчитися, щоб вміти вдало організовувати трудовий процес.