Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Октябрь 2011

Основи написання віршів.

З думкою про те, що для написання видатних віршів потрібно володіти особливим талантом, посперечатися важко. Але природний дар треба вміти правильно відшліфувати, щоб він заграв усіма фарбами веселки.

Як прискорити індексацію сайту?

Да, розумію вашу реакцію, мовляв ще одна стаття про прискорення індексації, але все таки, почитайте, це буде буде корисно. У першу чергу тому, що в цій статті я зберу всі способи прискорення індексації сайту, які зміг знайти на інших блогах

Как лучше снять помещение в аренду?

Как лучше снять помещение в аренду? Во-первых, нужно подробно изучить предложения  коммерческой недвижимости, взвесить все варианты, сравнить достоинства и недостатки каждого варианта. Когда предварительный выбор произошел, надо оговорить детали с хозяином недвижимости или его администратором.   В конце любого предложения об аренде недвижимости можно найти всю контактную информацию.

Об аренде коммерческой недвижимости.

Хорошо размещенное помещение, имеющее все нужные условия для успешной работы – хороший базис для процветания любого бизнеса. В нынешние дни почти все фирмы на стадии, когда они еще не обладают достаточной капитализацией, чтобы купить или возвести для своей деятельности собственные помещения или здания, прибегают к аренде помещений для размещения производства,

Логістика допомагає — Послуги транспортників.

— On-line підрахунок вартості вантажоперевезень (на інтернет-порталі фірми);
— Підбір продуцента по потрібним критеріям (агенти структури знаходяться там постійно і знайомі з ринковою ситуацією);
— Викуп товарних партій, що відповідають запитам замовника (працівникам фірми знайома ділова репутація і цінова політика тамтешніх виробників);

Облицовочная плитка — долгожительница на рынке стройматериалов

Независимо от того, что облицовочная плитка – долгожительница на рынке облицовочных материалов, ее распространенность не снизилась и сегодня. Более того, благодаря колоссальному разнообразию цвета, фактуры, размеров, абсолютной безвредности для здоровья, она становится все более модной. Теперь облицовочной плиткой выкладывают не только пол и стены в ванной, туалете и кухне, но и применяют для отделки определенных мест в гостиной, спальне, столовой, внешней обработке стен зданий и бассейнов.

Логістика допомагає

Світова макроекономіка все ще у кризі. Комерсантами і підприємцями робиться все можливе для більшої економії. Щоб зменшити прайси на продукцію або товари потрібно, крім іншого, зменшити транспортні витрати фірми. Такі дії приносять свої плоди в умовах жорсткої конкуренції і підвищують прибутковість підприємства в цілому. Це може здаватися пародокс, але для організації вигідних вантажоперевезень краще витратитися на фахівців. Старання «своїми руками » все налагодити, обійдуться і важче, і дорожче, і довше.

ЯБЛУЧНЕ МІЦНЕ ВИНО

Вино готують з яблучного соку з додаванням невеликої кількості горобинового соку для кращого освітлення вина. Зазвичай найкраще вино виходить при наступному співвідношенні соків: 90% яблучного і 10% горобинового. На 10 л вина витрачають 7 л суміші соків.

LG розширює виробництво побутової техніки в Європі.

Компанія LG Electronics (LG) ввела в дію нову виробничу лінію в місті Вроцлав, Польща, здатну виробляти один мільйон пральних машин на рік, і розширила лінію з виробництва холодильників, збільшивши її потужність з 300 000 одиниць до 1 мільйона на рік.
Нові виробничі лінії у Вроцлаві дозволять LG краще реагувати на потреби  і запити місцевих споживачів. Головна  перевага полягає у скороченні часу доставки: раніше пральні машини і  велика частина холодильників відвантажувалися з Кореї і Китаю, тому поставки в Європу займали понад місяць.

Як правильно облаштувати дитячу?

Всі предмети інтер’єру дитячої повинні в процесі експлуатації бути безпечні для дитини. Важливо протестувати головні джерела небезпеки — вікна (обов’язково перевірте запірну фурнітуру, маленька дитина не повинен мати можливість самостійно відкривати вікна), розетки і електричні прилади. Необхідно звернути увагу, скільки добре провітрюється дитяча та прогрівається, по максимуму виключити протяги.

Житло в кредит: хто допоможе вибрати «правильний» банк?

Більшість людей повинні тулитися в малагабаритних квартирках або найманому житлі, при цьому всі мріють про просторий, затишний будинок. Що ж їх тримає? Дуже просто — хороше житло коштує дорого! Однак завдяки іпотечному кредиту відпадає необхідність багаторічного накопичення грошей на придбання нового житла. Проте охочі придбати житло на позикові кошти стикаються з безліччю проблем і одна з них — вибір банку з оптимальними умовами кредитування. Як же не помилитися з вибором кредитної організації?

Протокол ntp и синхронизация времени в Linux.

 Время в Linux
В Linux, как и в любой другой ОС, существует два типа часов. Первые — аппаратные, иногда называемые Real Time Clock, сокращенно RTC, они же часы BIOS. Обычно эти часы связаны с колеблющимся кварцевым кристаллом, имеющим точность хода до нескольких секунд в день. Точность хода кварцевых часов зависит от различных параметров, например, от изменений окружающей температуры. Вторые часы — внутренние программные часы, которые идут непрерывно, в том числе и при перерывах в работе системы. Они подвержены отклонениям, связанным с большой системной нагрузкой и задержкой прерываний. Операционная система обычно считывает показания аппаратных часов при загрузке, а потом использует уже системные часы.

Как лечить кашель у малыша.

Видеть здорового, игривого, озорного карапуза всегда приятно, но когда малыш вялый, бездейственный и болеет, чаще всего это вызывает беспокойство и расстройство. Большинство мам в данной ситуации пугаются и не знают, как поступить, к каким методам лечения прийти и нужно ли вообще идти к лекарю за советом.
Если у крохи начался кашель, не нужно паниковать и бежать к врачу. Пару дней следует просто-напросто

Настройка синхронизации времени в сети в Debian Linux.

Проблема синхронизации времени в сети

Всё ведь было хорошо, всё отлично работало — и тут вы замечаете, что часы на компьютерах вашей сети показывают разное время. Что же теперь делать?
Как произвести синхронизацию времени в сети?