Зовнішня обробка будинку

Зовнішня обробка може поліпшити зовнішній вигляд будь-якого будинку: дерев’яного, цегельного або кам’яного. Враховуючи кліматичні умови, власний смак і сьогоднішні будівельні технології, господар будинку, дачі або котеджу може призвести зовнішню обробку житла будь-яким підходящим способом. На сьогоднішній день оновити фасад будинку можливо методом фарбування, облицювання, обшивки або оштукатурювання.
Для зовнішньої обробки дерев’яних котеджів вже дуже давно використовують різні лакофарбові матеріали. Емалі і масляні фарби, яхтним фарби, що не бояться води, просочення на масляній, водної або алкидной основі — все це відноситься до лакофарбових матеріалів. Незважаючи на певну простоту в нанесенні, при застосуванні лакофарбових матеріалів необхідно дотримуватися деяких правил. Роботи проводяться тільки при безхмарним погоді, фарби наносяться на попередньо прогрунтовану сухі поверхні.
Якщо хочете, щоб котедж виглядав найбільш естетично, його необхідно облицьовувати та і шпаклевка стен грає важливу роль. Як облицювальні матеріали для зовнішньої обробки використовують керамічну плитку або цеглу, а також природний або штучний камінь. Кожен господар в залежності від матеріальних можливостей сам вирішує, який матеріал більше підійде. Найдорожчими матеріалами вважаються граніт, натуральний мармур і пісковик. Керамічні облицювальні будматеріали коштують набагато дешевше.
Якщо мова йде про обшивці будинку або дачі, найбільш підходящими матеріалами вважаються сайдинг, вагонка, блокхаус або навіть звичайні дошки. «Екологічна зовнішність » цих будматеріалів допомагає їм ідеально вписуватися в навколишні природні ландшафти, що є їх незаперечною перевагою. Ці будматеріали легко піддаються обробці. Але слід знати, що пилені обшивальні будматеріали мають горючістю і відносну недовговічністю. Щоб підвищити термін використання пиляних матеріалів, для їх обробки використовують лаки, фарби або антисептичні просочення. Краще обшивати дачі універсальними сайдингами з сучасних декоративних матеріалів, вони набагато довше зберігають естетичний вигляд.
Вкрай мальовничо виглядають будинку з цегли, бетону або пористих бетонних блоків, вкриті цементною будівельною штукатуркою. Декоративний шар, утеплюючи дачу, також служить перешкодою для проникнення мікроорганізмів і вологи.
Источник — http://toxa126.ru/