Як вибрати подарунок чоловікові за типом характеру.

Він зібрав у собі кращі якостіВи починаєте носитися в пошуках подарунка за місяць до свята. І нічого не можете вибрати, адже чоловікам дуже складно догодити з подарунком.

Психологи стверджують, що подарунок чоловікові потрібно вибирати виходячи з типу його особистості. Умовно чоловіків можна поділити на 5 типів.

Сім’янин.

Такий чоловік зазвичай інтроверт, який любить тихі прогулянки удвох. Він постійно намагається знайти докази вашої любові до нього. Іноді він страждає невпевненістю в собі.

Чоловік типу сім’янин оцінить подарунок, що виявляє вашу турботу і любов до нього. Це можуть бути сувеніри з написами «я тебе люблю», які він з гордістю буде зберігати на видному місці.

Прагматик.

Прагматики відносяться до подарунків досить холодно, а сюрпризів і несподіванок взагалі не люблять. Як правило, чоловіки цього психотипу самі купують собі подарунки. Їм важко догодити.

Прагматикам потрібно дарувати практичні речі типу інгалятор дельфін/www.finehealth.ru. Згадайте, яке в нього хобі і подаруйте йому щось, пов’язане з його захопленням.

Захисник.

Він стрибне з парашутом, увійде в вогонь і в воду, битиметься з натовпом хуліганів. І все тільки заради вас. Ви за ним як за кам’яною стіною. Але іноді він буває грубим і абсолютно не терпить критики і заперечень. А ще такі чоловіки великі власники.

Ваш подарунок повинен підкреслювати його мужність і силу. А взагалі ж чоловік типу захисник оцінить як подарунок колекційна зброя, алкоголь або щось на зразок цього.

Ловелас.

Яскравий, доглянутий, гарно вдягнений — його видно здалеку. Такий чоловік дуже багато часу і сил витрачає на підтримку своєї сексуальності. Він знає толк в стилі та моді. А його божественний запах парфуму змусив не одне серце забитися швидше. Ловелас дивиться на всіх злегка зверхньо — адже він розпещений жіночою увагою.

Такому чоловікові можна подарувати вироби з дорогоцінних металів — запонки, перстень, годинник, портсигар, ручку. Також ловелас оцінить парфумерію — парфуми або туалетну воду (обов’язково дорогі і світової марки), але ні в якому разі не засоби для гоління або по догляду за тілом.

Супермен.

Це чоловік із серії принців на білому Мерседесі. Він зібрав у собі кращі якості всіх перерахованих вище чоловіків. Він ідеальний коханець, романтик і «кам’яна стіна». Він завжди успішний.

Для цього чоловіка подарунок вибрати найскладніше. Адже для ідеального чоловіка подарунок повинен бути ідеальним. Супермен оцінить якусь новинку з техніки або путівки до Європи.