Встановлення антивірусу на дому.

Кожен користувач бажає, щоб вся інформація, яка зберігається в комп’ютері, була в повній безпеці. Своєчасна установка антивіруса важлива не тільки для тих, хто користується Інтернетом практично 24 години, піддаючи ОС комп’ютера впливу шкідливих програм і відповідно, ризикує втратити всі дані. Шкідливі вірусні програми досить просто можуть потрапити і з інших носіїв (цифрові фотоапарати, USB-flash, стільникові телефони та інші). Антивіруси саме необхідні для розпізнавання шкідливих програм і вірусів, а також ефективного попередження їх розмноження.
На сьогоднішній день існує величезна кількість антивірусів: Kaspersky, Norton, NOD32, Avira AntiVir і багато інших. Безперечно, установка антивіруса вимагає кваліфікованого підходу професіоналів, які допоможуть замовнику підібрати якісне програмне забезпечення. Ефективність антивірусної програми визначається її здатністю вчасно розпізнавати шкідливі віруси, які безперервно змінюються. Щодоби розробляються все нові і нові види вірусів, робляться все більш небезпечними комп’ютерні хробаки. Це навіть при тому, що антивірусні програми постійно модернізуються. Тому подібний сервіс, як установка антивіруса і періодичне його оновлення, допомагає користувачам не хвилюватися по-поводу шкідливих програм.
Для користувачів, у кого не працює комп’ютер, заблокувався віндовс і вимагає відправки смс 3381, вийшов з ладу ноутбук або інша оргтехніка, а самому їхати в сервіс ніколи, та й погода на вулиці \ «не ахти \», існує чудова послуга — ремонт комп’ютерів вдома або в офісах. Кваліфіковані майстри проводять настройку, обслуговування та ремонт будь-якої техніки на території клієнта, якому навіть немає необхідності виходити з дому, достатньо зателефонувати в сервіс. Професійні фахівці в найкоротші терміни готові провести ретельну комп’ютерну діагностику, виконати роботу будь-якої складності — від налаштування програм до заміни вагомих деталей.
Високоякісний ремонт комп’ютерів на дому припускає величезний вибір послуг: інсталяцію і налаштування операційної системи, збільшення продуктивності і оптимізацію роботи, пошук і завантаження драйверів, ремонт нетбуків різних моделей. Крім того, у разі несподіваної атаки системи вірусом, працівники сервісного центру нададуть професійну допомогу, застосовуючи новітні технології та методи діагностики, а також при необхідності відновлять всю втрачену інформацію. Замовляючи ремонт комп’ютерів на дому, клієнт отримує професійний сервіс за прийнятні гроші, заощаджуючи при цьому свій цінний час.