Toyota почала розсекречувати свою версію сьомого покоління Camry.

Автомобіль Toyota Camry Атара SX

Автомобіль Toyota Camry буде оснащений новим 2,5-літровим двигуном з чотирма циліндрами, що в американо-обробкою видає 133kW потужності і 230 нм крутного моменту. Незважаючи на більш високий вихід, Toyota стверджує, що паливна економічність покращиться на 10 відсотків. Потужність передається на передні колеса через також нову шестиступінчасту автоматичну коробку передач.

Незважаючи на наявність таких же розмірів, що у попереднього авто, компания Toyota стверджує, що цей новий автомобіль стане легше на 70 кг, ніж раніше, і що внутрішній простір буде збільшено.

Автомобіль Toyota Camry Атара SX тільки гляньте тут вишукана сітка решітки радіатора, спортивний бампер, протитуманні фари, почорнілі фари, подвійні вихлопні труби, інтегрований задній спойлер, трохи більше потужності й крутного моменту, нове автоскло тойота www.stekla-avto.ru теж вас порадують. Система екстреного гальмування і електричний підсилювач керма все це буде у стандартній комплектації.

Автомобіль Toyota Camry Атара SX

Північноамериканський Camrys можна замовити з підігрівом сидінь з електричним регулюванням, клімат-контролем, шкіряним салоном, задні сидіння з вентиляційними отворами, 10 подушок безпеки, підігрів дзеркал і камерою заднього виду. У Австралію, високоякісні моделі будуть поставляютися оснащені новими Entune — сенсорними і   розважальними та навігаційні системи, JBL аудіо, USB, Bluetooth і розпізнавання голосу.

Нова Camry надійде в продаж в Австралії та США в кінці листопада 2011 року. Приблизно в той же час повні технічні характеристики і ціни будуть оголошені остаточно.

Гібридна версія буде запущена в Австралії в 1 кварталі 2012 року. Як і нинішнє покоління, місцеві Camrys V6 буде під маркою Aurions.