Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Шукайте сімейний автомобіль — Opel Meriva бо він для всієї родини!

Opel Meriva не тільки відкриває свої двері у світ моди, його інноваційний дизайн зовнішнього вигляду та інтер’єру також гарантує унікальність. Повністю сформований і зручний у використанні для всієї родини
Класичний прохолодний Opel Meriva Casablanca White, яскравий Opel Meriva Magma Red або три інших свіжих кольори, сильно контрастують з чорним дахом і тонованими вікнами, робить новий Opel Meriva Design Edition моложавим сімейним автомобілем на дорозі. Придивіться уважніше і Ви побачите, що широка посадка стала ще більш збалансованою, у зв’язку з двоколірними 18-ти дюймовими легкосплавними дисками. Інтегровані протитуманні фари мають чорну обробку з дзеркал. Навіть високотехнологічні фари AFL затемнені для додаткового ефекту. Новий Meriva Design Edition легко виконує суворе дизайнерське рішення. Доводячи при цьому, що наявність сім’ї ніколи не стане останнім пунктом у створенні особистого стилю.
Дизайн зовнішнього вигляду Opel Meriva.
Цілеспрямований і впевнений у собі стиль робить Опель Мерива 2011 дійсно, що виділяється. Це характерно для дизайну Opel «Скульптурна виразність поєднується з німецькою точністю». Положення широке і стабільне, і прихильність до того ж акценту на якості, який спостерігався в моделях Opel Insignia і Opel Astra.
Поєднання плавної лінії даху з фірмовою рисою нових автомобілів Opel — лінією «леза» на бічній частині кузова надають свіжий і шикарний стиль. Знакова хвилеподібна лінія в нижній частині бокових вікон більше, ніж просто стильна, вона акцентує увагу на відмінному зовнішньому огляді для задніх пасажирів.
Виходячи з уявлення про високу точність та поданні про якість, цей дизайн відмінно передає чітко виражене відчуття індивідуальності.
Дизайн інтер’єру Опель Мерива.
Всередині, атмосфера в кабіні на стільки привітна, на скільки широко розкриті двері. Вигнута крилоподібні приладова панель Opel створює відчуття гармонії від приладової панелі аж до оббивки дверей. За рахунок нахиленою вперед центральної стійки збільшується відчуття ширини і простору.
Просторість, регульовані сидіння, загальне освітлення і використання текстурованих матеріалів, разом з високим рівнем обробки надає високоякісне відчуття контролю виробляють вражаючий та тривалий вплив.