Сенсорні телефони LG T-серії: все для зручного спілкування в соціальних мережах.

Компанія LG Electronics представляє на українському ринку новий сенсорний телефон LG T515 з підтримкою Wi-Fi – третю модель Т-серії. Крім новинки, в серію входять ще й LG T500 і LG Т510. Всі три моделі оснащені сенсорними екранами, ємними акумуляторними батареями, сучасним набором мультимедійних функцій і зручним доступом в соціальні мережі.
Сенсорний телефон LG T515 з одночасною підтримкою двох SIM-карт і вбудованим модулем Wi-Fi ідеально підходить для активних людей, які завжди хочуть залишатися на зв’язку в соціальних мережах. Обидві SIM-карти залишаються активними як у режимі очікування, так і в режимі розмови завдяки окремим радіо модулям. Користувач може бути впевнений, що не пропустить жоден важливий дзвінок.
В Т515 також широко реалізований функціонал управління соціальними мережами. Фірмова програма LG LiveSquare дозволяє інтегрувати в єдину площадку контакти з «Однокласників», «ВКонтакті», Facebook і Twitter. Крім Opera Mini, у телефоні встановлений браузер Webkit, оптимізований для роботи з UX-середовищем, а також служба Mail Agent і сервіс Push email.
Телефон оснащений сенсорним 2,8-дюймовим TFT-екраном з роздільною здатністю 240х320 та якістю передачі кольорів – 262 тисячі кольорів. Мультимедійні функції LG T515 представлені 2-мегапіксельною камерою, MP3-плеєром і вбудованим FM-радіоприймачем. Новинка підтримує карти пам’яті Micro SD ємністю до 8 ГБ, а також має модуль Bluetooth. Акумуляторна батарея ємністю 1100 мАгод. підтримує роботу пристрою протягом 500 годин в режимі очікування та 5 годин у режимі розмови.
Дві інші моделі цієї серії, LG Т500 і Т510, схожі за функціональністю, за винятком підтримки двох SIM-карт в Т510 і  функції Wi-Fi в LG T515. LG T500 і Т510 вже продаються на українському ринку за цінами 999 грн і 1149 грн відповідно. LG T515 з’явиться у продажу в кінці вересня – на початку жовтня. Вона буде доступна в чорному і червоному кольорах за орієнтовною ціною 1200 грн.