Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Популярна гра від Capcom – Street Fighter IV – з’явиться в HD смартфонах LG.

Компанія LG Electronics (LG) підписала ексклюзивний контракт з CAPCOM – легендарним японським розробником та автором мультиміліонної франшизи Street Fighter. Згідно з контрактом, LG отримає ексклюзивні права на використання гри Street Fighter IV у своєму першому HD смартфоні на базі Android упродовж трьох місяців після його виходу на ринок.
Ігрова серія Street Fighter, що дебютувала в 1987 році, була встановлена ​​на мільйони ігрових консолей та аркадних автоматів по всьому світі, але ніколи раніше не використовувалася на платформі Android. Власники Android смартфонів LG зможуть скачати Street Fighter IV на глобальному сайті програм LG Electronics (www.lgworld.com) у четвертому кварталі 2011 року.
«Для нас велика честь портувати  один з найпопулярніших файтингів  у світі в екосистему Android, – сказав Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент компанії LG Electronics Mobile Communications. – Зараз ми готуємося випустити наш перший HD смартфон LG, і для нас дуже важлива наявність контенту високої чіткості, який найкращим чином зможе продемонструвати переваги цього телефону. HD версія Street Fighter повністю виконує це завдання. Ми також впевнені, що підтримка HD технології, яка незабаром з’явиться у смартфонах LG, стане ще однією причиною для фанатів Street Fighter знову взятися за цю гру».
«Для нас партнерство з LG – це чудова можливість перенести гру Street Fighter на платформу Android і зробити цей перехід максимально плавним», – сказав Йошинорі Ішида (Yoshinori Ishida), заступник начальника відділу бізнес-підрозділу споживчих ігор і генеральний менеджер відділу маркетингу споживчих ігор компанії Capcom.
Починаючи з 1987 року, Street Fighter приваблює  любителів файтингів видовищними і динамічними бойовими сценами. На сьогоднішній день вже продано майже 30 мільйонів екземплярів цієї гри, що робить її однією з найбільш продаваних відеоігор в історії. Про це також свідчить запис у Книзі рекордів Гіннесса, зроблений у 2008 році. Крім того, Street Fighter присвячений ігровий фільм, кілька анімаційних фільмів, коміксів і навіть пісні.