Пам’ятка туристові, що їде до Японії.

Незвичайна країна — Японія. Вона ні на кого не схожа. Екскурсія по Японії — як прогулянка по марсіанських пейзажів. Наше життя неможливо уявити без товарів з Японії: автомобілі, електроніка, побутова техніка — все це високої якості, надійно, довговічно, а яка в них история хто такий Миссия Ито читайте на www.japanrussia.ru. У всьому світі цінується продукція знаменитих японських корпорацій: «Соні», «Нісан», «Тойота», «Міцубісі» та інших. Самобутність японського побуту чується в добре знайомих словах: ікебана, японський сад, театр «Кабукі», японська кухня і в першу чергу — суші!
Японці успішні люди. Саме величезна дерев’яна будівля у світі — буддійський храм, знаходиться в Нарі, стародавній столиці Японії. У ньому знаходиться гігантська статуя Будди, у якої діаметр очей дорівнює одному метру. Тут же встановлений стовп, у якого внизу біля підлоги є невеликий отвір. Згідно з давньою легендою, розміри отвору і ніздрі Будди рівні, і хто зможе пролізти в цей отвір, буде щасливий. Щуплі, низькорослі японці, хоча і не без зусиль, такий трюк виконати зможуть. Росіянам ж цього зробити не вдасться, повнота фігури не дозволить. Тут же, в парку навколо храму, ручні олені пасуться, які можуть бити  досить сильно.
Що відразу цікавить туристів, які відвідують Японію в перший раз. Шана, це те, що японці демонструють до оточуючих, до один одного, до своєї і чужої праці, до природи, до порядку взагалі і до громадського транспорту зокрема. Швидше за все, це може бути пов’язано з браком території, з національними традиціями. У Японії дивно те, що тут майже не чути шуму і багато тиші. Безшумні машини, розв’язки, швидкісні потяги. Тут не положено голосно висловлювати свої емоції, тому немає гучних вигуків, сморкання, чхання. Ще запам’ятовується брак будь-яких запахів. Зовсім не відчуваються запахи риби, бензину, гару
Японська кухня досить своєрідна, тому далеко не всі російські туристи нею задоволені. З точки зору наших співвітчизників, кухня у японців багато в чому складається з несмачною їжі або зовсім незвичної желеподібної їжі з дивним смаком. Зате купити її можна буквально на кожному кроці: в невеликих лавочках — нанизаною на маленькі шпажки колоритні смажені кишочки, які-небудь засмажені овочеві кружечки, інші не завжди зрозумілі штучки. Багато страв з рибних делікатесів, риби, морепродуктів. Японці їдять мало м’яса, але зате риби багато. А ще дивують крихітні порції. Насититься однією порцією абсолютно неможливо, хоча, їжа досить різноманітна.