Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Особливості покупки вживаного автомобіля.

Ви мрієте придбати автомобіль? Вирішили гарненько заощадити і купити старий екземпляр? Тоді можете сміливо читати далі. Ми дамо перевірені поради що до грамотної купівлі вживаного автомобіля. Отже, відзначимо найголовніші нюанси, на які потрібно звертати увагу при купівлі машини. Адже багато автовласників зафарбовують і приховують різноманітні дефекти від покупця. Ми розповімо про найважливіші моменти, які актуальні для всіх видів легкових автомобілів:
1. Подивіться під м’яким світлом на кузов. Сколи та тріщини можуть вказувати на колишні аварії. Всі рухомі частини повинні рухатися рівно і зазори між ними повинні бути скрізь однакові. Також уважно вивчить донну частину кузова, пороги і крила. Під новеньким антикорозійним покриттям може бути захована звичайна іржа.
2. Загляньте в салон і перевірте роботу всіх агрегатів. Особливо ретельно подивіться під килимками на наявність вологи. Не особливо довіряйте показанням спідометра. Показання пройдених кілометрів легко обнулити. Краще орієнтуватися на вік машини за документами.
3. Ретельно огляньте двигун та інші агрегати під капотом. Абсолютно чистий мотор міг бути попередньо очищений від слідів масла, що говорило б про протікання. Всі шланги повинні щільно сидіти. Будь-які дефекти агрегату зазвичай говорять про те, що його доведеться скоро замінювати.
4. Потрібно посмикати колеса в горизонтальній площині. Занадто великий люфт говорить про зламані підшипники. Якщо балансування неправильна, то шини зношені нерівномірно.
5. Спробуйте автомобіль безпосередньо в русі. Перехід між швидкостями має відбуватися плавно, без сторонніх звуків і ривків на дорозі. В іншому випадку мова йде про проблеми з коробкою передач і педалей.
У будь-якому випадку корисно відвезти машину в автосервіс і з’ясувати всі подробиці про автомобіль від майстрів. І не забувайте, що будь-які недоліки можна використовувати для отримання додаткової знижки при покупці.