Новинки IFA: 3D Game Converter відкриває нові можливості для мобільних розваг.

На виставці IFA 2011 в Берліні компанія LG Electronics (LG) покаже першу у світі програму для смартфонів, яка перетворює двомірні OpenGL ігри на тривимірні. За очікуваннями компанії LG Electronics, 3D Game Converter приверне увагу багатьох користувачів смартфонів і відкриє двері у світ тривимірних ігор.
3D Game Converter буде включено у перше оновлення прошивки (Maintenance Release, MR) смартфона LG Optimus 3D. Оновлення буде доступне з жовтня 2011 року, точну дату можна буде дізнатися у мобільного оператора.

За очікуваннями LG, 3D Game Converter буде рівною мірою затребуваний як розробниками ігор, так і користувачами смартфонів. Невеликі і середні за розмірами компанії-виробники ігор зможуть, не гаючи часу, коштів і людських ресурсів, запропонувати 3D-версії вже існуючих ігор. Між тим, як користувачі смартфонів зможуть конвертувати свої двомірні ігри у 3D абсолютно безкоштовно: у будь-який час і в будь-якому місці.
«Наш ігровий конвертер – це серйозний прорив у цій галузі, – сказав містер Чен-Сок Парк (Mr. Jong-seok Park), президент і вища посадова особа компанії LG Electronics Mobile Communications. – Мобільні ігри – це провідний тренд, стрімке зростання якого ми спостерігаємо сьогодні. І LG має всі підстави стати лідером у цьому просторі».
Встановивши один раз програму 3D Game Converter, користувачі можуть самостійно вмикати і вимикати в настройках режим перетворення двомірних програм у 3D (тільки OpenGL і в ландшафтному режимі). Коли така гра запущена за допомогою 3D Game Converter, то програма автоматично сканує наявність у ній оптимізації для перетворення у 3D. Якщо така гра має подібні оптимізації, то вона буде перетворена в 3D з використанням стандартних візуальних налаштувань. Якщо ж код гри не має подібної оптимізації, то користувач зможе самостійно настроїти програму вручну.
Оптимізовані настройки для майже 50 двовимірних ігор будуть доступні вже у жовтні, ще 50 очікуються до кінця цього року.
«Це не трюк. 3D Game Converter автоматично розпізнає детальну інформацію на основі місця розташування окремих об’єктів і розділяє двомірне графічне зображення для кожного ока, – пояснює д-р Генрі Нхо (Henry Nho), експерт з 3D-технологій в LG. – Використовуючи інформацію про існуючу глибину, 3D Game Converter генерує два різних зображення – одне на передньому плані та одне на задньому. Потім за допомогою тонкої плівки – так званого параллаксного бар’єру на дисплеї –  для кожного ока демонструється власне зображення: ліве – для лівого і праве – для правого ока, що створює ілюзію глибини».
LG зареєструвала кілька патентів  на цю технологію в таких  країнах, як Великобританія, Німеччина  та США.