Матеріали для теплоізоляції приміщень.

У всьому світі протягом декількох років спостерігається високий інтерес до технологій енергозбереження, викликаний постійним зростанням цін на енергоресурси. Оскільки основний обсяг викопних палив, що використовуються в комунальному господарстві, споживається на опалення приміщень, енергозбереження міцно пов’язано з проведенням теплоізоляції відноснояких можно застосувати закон про закупівлі — http://laws.tendergid.ua/, який володіє принципом раціонального і ефективного застусування бюджетних грошей та глобального впровадження їх у сферу тендерних закупівель на товари, послуги та роботу для державних цілей та потреб які базуються на ринковій економіці.
При теплоізоляції використовують різні речовини, які відрізняються один від одного не тільки способом теплоізоляції, але і цілим рядом параметрів, серед яких найважливішими є хімічний склад і ціна.  Класично матеріалом, службовцям для термоізоляції є земля. Незважаючи на вдосконалення технологій, у багатьох селах і сьогодні термоізоляція печей виконується землею. Перевагами простого грунту є його не токсичність, мала вартість і головне термічна стійкість.
Але в нашому швидко розвивається світі немає нічого вічного, тому завдяки появі нових, старі матеріали втрачають свою актуальність. Основою багатьох сучасних термоізоляційних матеріалів є полімери мають високий рівень пористості, що відрізняються не тільки високими теплоізоляційними властивостями, в порівнянні зі старими матеріалами, а й здійснюють найважливіші захисні функції.
Основним класом ізоляційних матеріалів є пенопласти. Пінопласт це полімер, в якому спеціальним чином створюється великий рівень щільності пор. Серед усіх використовуваних на сьогоднішній день типів пінопластів найбільш популярний полістирол.
Про високі термоізоляційних властивостях пінопласту свідчить його коефіцієнт теплопровідності. рівний 0.039. Пінопласт володіє одним з найбільш невисоких коефіцієнтів теплопровідності, який нижче залізобетону більш ніж в 45 разів. Низький коефіцієнт теплопровідності забезпечує дуже тонкому шару пінопласту такі ж захисні властивості, як і дуже товстого бетонного. Співпадіння недоліком пінополістиролу є те, що він при розкладанні виділяє небезпечні речовини і, як і мінеральна вата не є безпечним.  Найпоширеніші ізоляційні матеріали зменшують лише втрати тепла на теплопередачу. Але крім втрат на теплопередачу, існують втрати обумовлені випромінюванням, для запобігання яким необхідні інші матеріали. Для зниження тепловтрат обумовлених променистою енергією використовуються поліровані листи металу. Але металеві тіла, як відомо, відрізняються високим, якщо порівнювати з розглянутими раніше небезпечними полімерами, коефіцієнтом перенесення тепла, тому ці матеріали не знаходять самостійного застосування.
Найбільш ефективними є композитні матеріали, які поеднують в собі переваги відбивних і пористих речовин. На відміну від звичних, в композитних речовинах пористий пластик покритий 2 шарами металу.