Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

LG Optimus Sol урізноманітнює лінійку смартфонів LG Optimus .

Компанія LG Electronics (LG) оголосила про нове поповнення лінійки смартфонів LG Optimus за рахунок нової моделі LG Optimus Sol (LG-E730). Цей смартфон працює під управлінням операційної системи Android 2.3 Gingerbread, має корпус завтовшки всього 9,8 мм та оснащений 3,8-дюймовим дисплеєм Ultra AMOLED. Завдяки високій чіткості цього дисплея зображення на екрані Sol легко читається навіть при яскравому штучному чи денному освітленні, що також відображає назва новинки – «Sol» перекладається з латини як «сонце».

Возможно, формат этой картинки не поддерживается браузером. LG Optimus Sol має витончений дизайн, мінімальну  товщину корпусу 9,8 мм і високу  продуктивність. Завдяки процесору  з тактовою частотою 1 ГГц, користувачі  можуть швидко переглядати веб-сторінки і відеоролики у форматі Flash 10.1 на 3,8-дюймовому дисплеї WVGA AMOLED з чудовою контрастністю і передачею кольорів. Новий, вдосконалений дисплей AMOLED забезпечує зображенню високу яскравість і чіткість навіть при сліпучо яскравому зовнішньому освітленні.
У пристрої застосовується інноваційна система управління споживаною енергією, яка збільшує час роботи смартфона без підзарядки на 20-30%. При вибраному режимі Dark UI смартфон використовує менше білого кольору, що продовжує час роботи акумулятора без підзарядки. LG Optimus Sol оснащений 5-мегапіксельною камерою з можливістю швидкої автоматичної або покадрової зйомки і автофокусом. А з’єднавши смартфон з іншими мультимедійними пристроями за допомогою DLNA або Wi-Fi Direct, користувач може легко обмінюватися контентом і миттєво передавати на смартфон будь-які дані.
«Optimus Sol виділяється серед конкурентів  як один з найдоступніших Android-смартфонів з процесором 1 ГГц і AMOLED-дисплеєм, – сказав Чен Сок Пак (Jong-seok Park), президент компанії LG Electronics Mobile Communications. – Представивши на ринку чудовий смартфон, оснащений одним з найкращих дисплеїв на ринку, ми напевно залучимо споживачів, які бажають придбати витончений і, водночас, технічно просунутий пристрій».
В Європі новий смартфон з’явиться у продажу в середині вересня, після чого почнеться його поширення в Центральній і Латинській Америці. Залежно від регіону Optimus Sol продаватиметься в чорному, титановому або білому корпусі. В Україні новинка очікується в листопаді за орієнтовною ціною близько 3500 тис. грн.
У вас скоро якесь свято і ви шукаете подарунок — цей телефон може бути саме те, що потрібно, а що за свято без музики то нехай до вас завітають музыканты на корпоратив киев, і ваше свято буде незабутнім.