LG має намір увійти до ТОПу європейських виробників холодильників і пральних машин до 2015 року.

Про компанію LG ElectronicsПрезидент компанії LG Electronics Home Appliance Йонг-ха Лі (Young-ha Lee) на міжнародній виставці побутової електроніки IFA 2011 оголосив про намір компанії вийти в ТОП європейських виробників холодильників і пральних машин до 2015 року. У своєму виступі містер Лі повідомив, що упродовж чотирьох років LG планує зайняти 13% ринку (за результатами продажів) пральних машин і 12,5% ринку холодильників (за результатами продажів, за винятком вбудованих моделей) в європейському регіоні.


«Європейський ринок побутової техніки, завдяки зусиллям місцевих виробників, дуже конкурентоспроможний, – вважає містер Лі. – Але ми абсолютно впевнені в тому, що європейські клієнти добре сприймають наш бренд. Ми вже вкладаємо інвестиції в цей регіон, і у нас є проекти продуктів, спрямованих виключно на потреби європейських клієнтів».

Зміцнення преміального образу за допомогою  смарт-технологій

Основною  частиною стратегії компанії LG Electronics є зміцнення іміджу LG як преміум-бренду за допомогою випуску розумної побутової техніки. Сильні сторони цих продуктів – висока енергоефективність і зручність використання. Ці переваги стали можливими завдяки смарт-технології LG Smart ThinQ™, яка включає такі функції, як Smart Manager, Smart Diagnosis™, Smart Access, Smart Adapt і Smart Grid.

Функція Smart Manager дозволяє відстежувати запаси продуктів, які зберігаються у холодильнику. Smart Diagnosis™ підвищує зручність та швидкість обслуговування клієнтів і допомагає швидко та ефективно усувати механічні проблеми. Smart Access дозволяє дистанційно керувати побутовою технікою за допомогою мобільних пристроїв, наприклад, смартфонів. Функція Smart Adapt рекомендує рецепти страв і нові цикли прання – виходячи з потреб користувачів. І нарешті, Smart Grid дозволяє знизити витрати на електроенергію, автоматично скорочуючи її споживання в годину пік.

Європейські продажі розумної побутової техніки LG стартують у Великобританії, де наприкінці цього року буде представлений розумний холодильник LG. Потім в європейських магазинах з’являться розумні пральні машини, мікрохвильові печі, робот-пилосос і розумна платтяна шафа LG Styler.

Європейська стратегія

Компанія LG Electronics також має намір збільшити свою частку на європейському ринку вбудованої техніки. Для цього LG тісно співпрацюватиме з партнерами-дистриб’юторами, завдяки яким на ключових європейських ринках – Франції, Іспанії, Італії та Німеччини – з’явиться лінійка локалізованих продуктів LG.

У рамках європейської стратегії, LG нарощуватиме виробничі потужності своїх підприємств, розташованих в Європі. Приміром, вроцлавський завод LG в Польщі збільшить кількість випущених холодильників більш ніж утричі – з нинішніх 300 тисяч одиниць на рік до одного мільйона одиниць. А нова лінія по збірці пральних машин в Польщі випускатиме до одного мільйона одиниць на рік. До 2015 року LG також має намір інвестувати 34 млн. дол. в подальше розширення своїх виробничих потужностей в Європі.
«Ці зусилля спрямовані на якнайшвидше  задоволення потреб європейського  ринку, – сказав містер Лі. – Незабаром велика частина продуктів, що поставляються на європейський ринок, вироблятиметься в Європі, а не в Кореї чи Китаї».

Не умеете пользоваться бытовой техникой или неохота убирать тогда вам следует нанять персонал для дома в Донецке, и в  вашем доме всё будет прекрасно.