Догляд за волоссям.

Багато дівчат мріють про шикарне і доглянуте волосся. Для того, щоб ваше волосся радували вас завжди, потрібно правильно доглядати за ними. Роздивляючись косметичні засоби на полицях магазинах, ви знайдете вражаюче різноманіття косметики різної цінової категорії. Зорієнтуватися в цьому розмаїтті буває непросто. Для цього необхідно знати декілька секретів від професійних трихологів, фахівців, які знають про волосся все.
Почнемо з шампуню, того елементу догляду, який ми використовуємо найбільш часто. Сучасний шампунь, що відрізняється якістю, не повинен надавати агресивної дії і не повинен мати в складі штучних барвників. Особливо це необхідно для тих, хто миє голову щодня. Додавання великої кількості доглядаючих компонентів, витяжок рослин в шампуні безглуздо. Призначення шампуню — очищати шкіру голови і волосся від забруднень. Лікувати волосся повинні інші засоби. Тому найважливіше в шампуні — це максимальна м’яка миюча основа, яка не пересушує волосся. У наш час самою щадящою миючої основою вважаються гліцериди жирних кислот з кокосового та інших видів масел. Важливо зауважити, що такий шампунь буде не дуже добре пінитися.
Наступна стадія — нанесення бальзаму-ополіскувача або кондиціонера. Бальзам застосовується для того, щоб наситити волосся корисними речовинами і закрити волосяні лусочки після шампуню. Волосся після нанесення ополіскувача виглядає гладким і блискучим. Для того, щоб полегшити розчісування для ополіскування часто використовуються похідні силікону. Проте з цим компонентом варто бути обережніше. Він покриває волосся тонкою плівкою. Вона створює привабливий візуальний ефект, але перешкоджає проникненню корисних речовин. Найбільш ефективним компонентом в догляді за волоссям вважається кератин. Цей компонент незамінний для відновлення пошкодженого волосся, тому що здатний заповнювати мікротріщини і оздоровлювати шевелюру.
Схожим ефектом володіє колаген та еластин, а також цераміди. У косметику для волосся часто входять рослинні масла і екстракти. Такі компоненти не можуть відновити волосся, але, вони здатні зміцнювати волосяні цибулини. Отже, масла допомагають росту волосся і профілактики облисіння. Часто можна зустріти компонент в саморобних масках для волосся — реп’яхову олію. Тріхологи наполягають, потрібно обов’язково використовувати маски та спреї для волосся. Виключно повна програма догляду дасть відчутний результат.