Цифровий фотоапарат LUMIX DMC-FZ47 з підтримкою Full HD-відео.

Новий цифровий фотоапарат Panasonic LUMIX DMC-FZ47 з високоякісним 24х оптичним трансфокатором, підтримкою Full HD-відео в дозволі 1920х1080 пікселів і можливістю ручного управління  25-600 мм в еквіваленті 35 мм камери.
Компанія Panasonic з гордістю представляє поповнення сімейства цифрових фотоапаратів LUMIX FZ — фотокамеру DMC-FZ47, яка пропонує потужний оптичний трансфокатор і безліч корисних функцій, в тому числі, ручне управління, можливість зйомки Full HD-відео, а також режим Художні ефекти Panasonic. На високоякісний ширококутний об’єктив LEICA DC VARIO-ELMARIT з фокусною відстанню 25 мм і потужним 24х оптичним трансфокатором нанесено спеціальне нанопокриття Panasonic Black Box, що зменшує відбиття світла, через якого на знімках з’являються відблиски. Завдяки функції Інтелектуальне масштабування ви можете збільшити кратність потужного 24х оптичного трансфокатора (25-600 мм в еквіваленті 35 мм камери) до 32х. Це стало можливим завдяки технології Інтелектуальний дозвіл, яка зберігає якість зображення навіть при використанні цифрового збільшення.
До того ж, завдяки високошвидкісного ПЗС-сенсора Panasonic з роздільною здатністю 12,1 мегапікселя, камера DMC-FZ47 справляється з обробкою великих обсягів даних, що необхідно для високошвидкісної серійної фотозйомки і зйомки Full HD-відео в дозволі 1920х1080 і форматі AVCHD. А процесор зображення Venus Engine FHD забезпечує найвищу якість зображення як при фото-, так і відеозйомки. Він підтримує технологію Інтелектуальний дозвіл, яка обробляє сигнал, допрацьовує різні ділянки зображення, що дозволяє отримувати знімки неймовірної чіткості і деталізації. Система автофокусування Sonic Speed ​​і швидкий час запуску зробили камеру DMC-FZ47 неймовірно чуйною, це буде корисно при зйомці унікальних ситуацій. Також була значно поліпшена точність і швидкість роботи стежить автофокусування. Як видеонаблюдение оборудование дороге так і цей фотоапарат Panasonic.
Для тих, хто хоче розкрити свій творчий потенціал, фотоапарат DMC-FZ47 пропонує ручне управління. За допомогою режимів Художні ефекти і Стиль фото, що пропонують безліч предустановок, ви зможете висловити свої задумки не тільки за допомогою фотографій, але і відео.
Заслужив визнання користувачів режим iA (Інтелектуальний автоматичний) допоможе вам у будь-якій ситуації отримати чудовий результат. Завдяки системі оптичної стабілізації зображення POWER OIS, вражаючою світлосилою об’єктива і режиму придушення розмиття *, фотоапарат Panasonic DMC-FZ47 зводить нанівець будь-яке розмиття — незалежно від того, чи викликано воно тремтінням рук або рухом об’єкту. Оптичний стабілізатор зображення Panasonic POWER OIS, а також функції Розпізнавання осіб, визначення осіб, стеженням автофокусування, Інтелектуального управління світлочутливістю, Інтелектуального селектора сценічних режимів і Інтелектуального керування динамічним діапазоном активуються при включенні режиму iA, з їх допомогою ви зможете робити чудові знімки без будь-яких зусиль .
До того ж, фотоапарат DMC-FZ47, завдяки новому режиму 3D Фото, створює реалістичні 3D-зображення з мінімальними спотвореннями, їх можна переглядати на HD-телевізорах VIERA 3D або інших 3D-телевізорах, сумісних з форматом MPO. Зйомка відео ведеться у форматі MP4, так що ви зможете переглянути їх на комп’ютері або будь-якому портативному пристрої без конвертації. Ви оціните новий додаток LUMIX Image Uploader, що дозволяє за допомогою ПК миттєво публікувати фотографії в Facebook і відео в YouTube. А 3 дюймовий Інтелектуальний РК-екран Panasonic відрізняється неймовірним дозволом в 460 000 пікселів, він дуже зручний при зйомці і перегляді зображень.
Panasonic DMC-FZ47 чудово підходить для збереження ваших спогадів у вигляді фотографій та відео.