Авто Honda Civic 2012 — величезне очікування.

Авто Honda Civic в Канаді  та і всьому світі вважається одним з кращих автомобілів в своєму сегменті протягом багатьох років. Вона завоювала мільйони сердець людей за її спортивний дизайн, меншу витрату палива, енергійна динаміка руху у поєднанні з її характерем дає надійність. Справедливо, що є величезне очікування створення нової модель 2012 Honda Civic.
Honda Civic 2012 буде повністю перероблена, що буде відрізнятися більш сучасним дизайном з поліпшеною паливною економічністю. Вона доступна як седан з чотирма дверима, а також купе з двома дверима і як очікується, буде трохи менше, але буде мати більше простору всередині.
Новий Civic 2012 це модель буде дев’ятого покоління Civic уже. Дата запуску поки не розголошується компанія Honda ще, але це, швидше за все, як очікується, буде запущена до кінця 2012 року.
Нова Honda Civic також буде доступний в гібридних і бензинових варіантів. У версії 2012 Honda базово буде поставлятися з потужним 1,8-літровим двигуном з чотирма циліндрами, та 140 кінських сил з п’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач. Honda Civic Hybrid буде мати 1,5-літровий бензиновий двигун у парі з електродвигуном, який поставляється з новою моделею літій-іонного акумулятора.
Крім того, спортивна модель Civic Si буде мати 2,4-літровий двигун з чотирма циліндрами, який буде генерувати 200 к.с.. А купити шини в Москві  на www.brandwheels.ru можна уже до цієї моделі Honda.
Однак в останні кілька місяців з’явилося багато нових конкурентів цього автомобіля, як Chevrolet Cruize, Hyundai Elantra і Ford Focus прийшов у конкуренції з Honda Civic. Ці автомобілі доставити майже таку ж потужність, зовнішній вигляд і економію палива.