Який вибрати лазерний або струменевий принтер?

Який вибрати лазерний або струменевий принтер?

Який вибрати лазерний або струменевий принтер?Припустимо, що ви зібралися купити новий принтер. Припустимо, що вас мучить актуальний вибір: лазерний або струминний апарат. Від суми вирішуваних завдань підходить той чи інший варіант. Напишемо кілька ідеї, як економити на інших розтратах. Потім наведемо паралелі між цими способами друку:
1. За лазерний друк в цілому потрібно витрачати більше, причому як за сам апарат, так і фотопапір для нього. Струменеві набагато дешевше, але тут є підступ. Струйники з нижчої цінової категорії часто вимагають дорогих картриджів. Таким чином виробники позбавляються від збитків від продажу занадто недорогих приладів.

2. В цілому для друку різнокольорових фотографій хороші струменеві друкуючі пристрої. Вартість однієї фотографії залишається невисокою. З іншого боку, подібний малюнок боїться води. Це не спеціально важливо, оскільки волога попадає на папери.

3. Лазерний прилад характеризується фантастичною швидкістю роботи. Якщо необхідна перш за все швидкість, то цей вид апаратів знаходиться поза всілякою конкуренцією.

4. Струменевий апарат боїться широких перерв у роботі. У заданому разі його сопла забиваються сохнуть чорнилом, що призводить до чорнильних вад на паперах. Лазерний не має даної вади.

5. Кольоровий струменевий принтер частенько потребує особливого ​​паперу. Лазерний може працювати приблизно на якому завгодно папері.

6. Лазерний вміє друкувати крапельку кожен день. Струменевий функціонує, доки не закінчаться чорнило.

7. Струменеві працюють на картриджах, які можна час від часу перезаправляти. Зробивши зазначене, можна позбутися гарантії виробника, зате вийде заощадити чимало грошей. У лазерних зрідка треба замінювати недешевий барабан і фотоелементи. Замість рідкого чорнила використовують спеціальний тонер.

Знаючи всі перераховані вище факти і з урахуванням завдань вашої фірми, неважко буде зробити остаточний вибір. Тим паче техніка постійно удосконалюється і дізнаватися про нові іновацій в цій галузі завжди цікаво і серед усіх новинок ви виберете саме ту, що вам підходить. Вдалих покупок!