Дизайнерські ідеї для вашої садової ділянки.

Тільки вам вирішувати, як буде виглядати ваша садова ділянка. Часи, коли дачну ділянку використовувався тільки для висадки огірків, помідорів та інших овочів, пішли в минуле, зараз все це простіше купити на ринку. Великою популярністю, в наші дні, користується висаджування на дачних ділянках газонів і вічнозелених рослин. Поговоримо про це більш докладно. Багато фірм пропонують послуги з ландшафтного дизайну, вони складуть план ділянки і дадуть рекомендації по його облаштування. Але в цьому випадку ви повинні витратити чималу суму грошей.

Другий варіант — задіяти особисті ресурси, фантазію та дизайнерські ідеї. Альпійські гірки, ставки, галявини з квітами, мініатюрні водоспади і безліч інших рішень можна створити на своїй ділянці, а коли це найкраще робити для вашого знаку зодіаку допоможе «лунный» календар, якщо ви справжній садовод. Якщо ви зайнялися ландшафтним дизайном своєї ділянки, то без газону це важко уявити. При посадці газону вам знадобляться знання садівництва, на обраноній під газон ділянці грунт необхідно удобрити, розрівняти, очистити від каменів, а потім вже посіять траву, після чого притиснути насіння катком, що б воно не було рознесено вітром.

Якщо ви охочі походити по ділянці босоніж, то безпомилковий підбір газону для вас дуже важливий. Кращий варіант — спорт-трава або полуспорт, ці види більш стійкі до заминання. За великим рахунком всі сорти трави схожі, є тільки деякі відмінності в насиченості кольорової гами і живучості трави, на це теж слід звернути увагу. Мальовничим газон сам по собі не стане, за ним необхідний догляд. Поливати газон потрібно не менше двох-трьох разів на тиждень і також часто стригти. У цьому на допомогу прийдуть автоматичні системи поливу. Але тільки стрижки і поливу трави недостатньо, поки вся земля не заповниться корінням, газон потрібно прополювати.