Відпочинок на островах Егейського моря.

У пошуках ідеального місця для захоплюючої подорожі люди часто віддають перевагу островам в Егейському морі. Їх вибір не випадковий, оскільки саме там можна знайти справжній рай на землі.
Одними з прекрасних островів в Егейському морі є Хіос, Ікарія і Лесбос. Так і хочеться купити авіабілети та майнути туди на відпочинок. Під час перебування на Хіосі можна ознайомитися з пам’ятниками античності і побувати в тихих селах з типовою грецькою забудовою. Лесбос сподобається вам своїми м’якими кліматичними умовами, найчистішими джерелами і оливковими гаями. Ікарія ідеальна для тих, хто хоче відпочити з користю для здоров’я: що може бути краще, ніж поринути в цілющі термальні води, милуючись чудовою красою середземноморської природи?
Ще один архіпелаг в Егейському морі називається Кіклади. На острові Делос знаходяться археологічні об’єкти з віком близько 5 тисяч років, з цієї причини він внесений до списку об’єктів всесвітнього спадку і відвідування дозволено тільки вдень. Чудовий Серіфос, посічений скелями і точно світиться від білих будиночків, Парос, який здобув популярність за велику кількість білого мармуру, який послужив матеріалом для багатьох будівель і статуй, мальовничі Мілос та Санторіні, де збереглися сліди вулканічної діяльності — і це далеко не все, заради чого варто побувати на цих островах
Острови Додеканес, або Південні Споради, перебувають у районі Туреччини. Найбільш великий — Родос, згідно з міфом, піднятий Геліосом з морського дна, — відрізняється своїм особливим архітектурним виглядом, що несе риси як античного, так і середньовічного стилів, а також численними виноградниками і садами. До архіпелагу Додеканес відносяться і такі острови, як Кос, на якому народився Гіппократ; Калімнос, жителі якого з давніх часів займаються ловом губок; Лерос з берегами, схожими на мереживо; невеликі Ліпсі, Агатонісі і Тілос, де можна відчути радість умиротворення і гармонію з природою.
Псар і Інуса, Самотракі і Лемнос, Тасос і Ікарія — за кожною назвою багатюща історія і безліч захоплюючих міфів. Тут, на островах Егейського моря, ви зможете дізнатися справжню грецьку культуру, яка несе в наші дні спадщину минулих поколінь великого народу.