Установки очищення масел ТОВ «НВО« ЕНАВЕЛ ».

За службовим обов’язком влітку цього року зіткнувся з тим, що одна досить відома компанія ТОВ «НВФ« ЕНАВЕЛ »для технічного засідання, присвяченого вибіру обладнання по регенерації мінеральних масел на великому підприємстві Нижегородської області написала гарний документ про те, яка вона чудова ТОВ, як випускає виняткову продукцію, практично не має аналогів у світі і які всі навколо гади, що намагаються з нею конкурувати.

Тому я не зміг утриматися від того, щоб не розповісти про наш досвід роботи з компанією ТОВ «НВФ« ЕНАВЕЛ »і про її « унікальне » обладнання.

У вересні 2008 року в нас з’явилася необхідність придбати установку регенерації турбінних масел. Один знайомий порекомендував звернути увагу на установки пітерського виробництва компанії ТОВ «НВФ« ЕНАВЕЛ ». Запросили одну таку установку для випробувань у московського дилера ТОВ «НВФ« ЕНАВЕЛ »(їх назва навмисне вирізано з подальшого листування — хлопці ні в чому не винні, хоч і досить впевнено відстоювали правоту своїх горе-виробників у подальшій історії).

Так як ТОВ «НВФ« ЕНАВЕЛ »ні в яку не хотів привозити установку на випробування маловідомому промисловому підприємству, той же знайомий допоміг з місцем проведення випробувань — ВАТ« Енергетичний інститут ім. Г.М. Кржижановского ».

Співробітник компанії ТОВ «НВФ« ЕНАВЕЛ »А. Нікіктін справив підключення установки до бочки з маслом і запустив її на очищення 300 літрів брудного масла (на вигляд — непрозора каламутна рідина коричневого відтінку, не розшаровувана). За заявою співробітників Енін — масло брудне, але майже без вологи.

Вихідні проби та проби з обох випробувань Енін відправив для проведення досліджень у  Теплотехнічний інститут. Результат був лаконічний: одна з кращих в країні лабораторій по аналізу масел. Використовуваних в енергетиці, не змогла визначити якість чистоти переданих «очищених» зразків через «суцільний шар відкладень».

Отримавши результати аналізів ТОВ «НВФ « ЭНАВЭЛ» повело себе взагалі дивно. Замість того, щоб домагатися результату, вони … просто образилися на понесені витрати і на необ’єктивну оцінку їх установок.

Установку ми їх так і не купили, зрозуміло!